Trwa ładowanie...
ycipk-4blh69

Życzenia świąteczne dla ukochanego i życzenia świąteczne dla ukochanej

Życzenia świąteczne dla ukochanej osoby i w tym roku ozdobią liczne kartki świąteczne i będą przechowywane latami jako miła pamiątka okolicznościowa. Jako życzenia na Święta Bożego Narodzenia dla ukochanych w formie SMS-owej sprawdzą się zarówno życzenia bożonarodzeniowe śmieszne, świąteczne giphy, jak i bardziej tradycyjne życzenia świąteczne i noworoczne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ciekawe życzenia świąteczne dobrane indywidualnie ucieszą bliską sercu osobę
Ciekawe życzenia świąteczne dobrane indywidualnie ucieszą bliską sercu osobę (Pixabay.com)
ycipk-4blh69

Życzenia bożonarodzeniowe dla drugiej połówki

Zebraliśmy fajne życzenia świąteczne, które przydadzą się jako element składowy prezentu dla ukochanej bądź ukochanego. Oto życzenia na Boże Narodzenie:

 • ”Kochany, karpicka, barscycka, kapecke wodeczki, co by smakowały wsystkie potrawecki. Mrozicku, śnieżycku, miłości po zmrocku, samego dobrego w Święta i w Nowym Rocku”.
 • ”Gdy gwiazdka błyśnie na niebie i Święty Mikołaj przybędzie do Ciebie, pomyśl szybciutko o jednym marzeniu, a ja pomyślę o jego spełnieniu”.
 • ”Niech magia Świąt Bożego Narodzenia wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni, a blask gwiazd przypomina Ci, że czasem wystarczy tylko wypowiedzieć życzenie… Spełnienia wszystkich świątecznych życzeń, Kochanie!”
ycipk-4blh69

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie dla ukochanego

Idealne życzenia bożonarodzeniowe dla ukochanych mogą być zabawne, poważne, religijne, ale z pewnością powinny płynąć prosto z serca. Poniżej piękne życzenia dla drugiej połowy:

 • ”Życzę Ci byś w święta ulepił bałwana, byś zjechał na sankach i potłukł kolana, byś gwiazdkę powiesił na choinki szczycie i zawsze pamiętał, że kocham Cię nad życie!”
 • ”Dużo prezentów, mało w życiu zakrętów. Dużo bąbelków w szampanie i mnie, abym Ci zawsze robiła śniadanie. A na każdym kroku mnóstwa szczęścia w Nowym Roku!”.
 • ”Wigilia to nie jest czas, gdy jest prezentów moc. Wigilia to nie jest czas, gdy potraw sto na stole. Wigilia to przepiękny czas, bożonarodzeniowy czas, gdy siedzimy wszyscy w kole i mamy bliskich przy wspólnym stole”.
 • ”Aby Nowonarodzony Jezus Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe. Niech światło Jego słowa prowadzi nas razem przez życie aż do wieczności”.

Życzenia świąteczne i noworoczne dla ukochanych

ycipk-4blh69

Życzenia noworoczne oraz życzenia na Boże Narodzenie warto połączyć, aby nie zapomnieć o żadnych z nich podczas intensywnych przygotowań. Oto życzenia świąteczne i życzenia na Nowy Rok, które ucieszą osoby bliskie naszym sercom:

 • ”Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana, a w Sylwestra szalej ze mną do białego rana”.
 • ”Kuligiem chciałem do Ciebie jechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałem sam z życzeniami. Ale gdy tylko okno otworzysz, w świeżym płateczku śniegu życzenia złożę, w gwiazdce, co spada tutaj z obłoków, będę Ci życzyć Do Siego Roku”.
 • ”Fajerwerki, bal, muzyka, już szampana każdy łyka. Stary rok się w Nowy zmienia, przy okazji ślę życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, górę szmalu i miłości. Mnóstwa uniesień ze mną po zmroku życzę Tobie w Nowym Roku”.
 • ”Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli, gdy Stary Rok w Nowy się zamieni, przyjmij gorące me życzenia, niech się spełnią wszystkie nasze wspólne marzenia!”

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4blh69

ycipk-4blh69
ycipk-4blh69