Trwa ładowanie...

Życzenia świąteczne dla ukochanego i życzenia świąteczne dla ukochanej

Życzenia świąteczne dla ukochanej osoby i w tym roku ozdobią liczne kartki świąteczne i będą przechowywane latami jako miła pamiątka okolicznościowa. Jako życzenia na Święta Bożego Narodzenia dla ukochanych w formie SMS-owej sprawdzą się zarówno życzenia bożonarodzeniowe śmieszne, świąteczne giphy, jak i bardziej tradycyjne życzenia świąteczne i noworoczne.

Życzenia świąteczne dla ukochanego i życzenia świąteczne dla ukochanejŹródło: Pixabay.com
da46uk6
da46uk6

Życzenia bożonarodzeniowe dla drugiej połówki

Zebraliśmy fajne życzenia świąteczne, które przydadzą się jako element składowy prezentu dla ukochanej bądź ukochanego. Oto życzenia na Boże Narodzenie:

 • ”Kochany, karpicka, barscycka, kapecke wodeczki, co by smakowały wsystkie potrawecki. Mrozicku, śnieżycku, miłości po zmrocku, samego dobrego w Święta i w Nowym Rocku”.
 • ”Gdy gwiazdka błyśnie na niebie i Święty Mikołaj przybędzie do Ciebie, pomyśl szybciutko o jednym marzeniu, a ja pomyślę o jego spełnieniu”.
 • ”Niech magia Świąt Bożego Narodzenia wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni, a blask gwiazd przypomina Ci, że czasem wystarczy tylko wypowiedzieć życzenie… Spełnienia wszystkich świątecznych życzeń, Kochanie!”

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie dla ukochanego

Idealne życzenia bożonarodzeniowe dla ukochanych mogą być zabawne, poważne, religijne, ale z pewnością powinny płynąć prosto z serca. Poniżej piękne życzenia dla drugiej połowy:

 • ”Życzę Ci byś w święta ulepił bałwana, byś zjechał na sankach i potłukł kolana, byś gwiazdkę powiesił na choinki szczycie i zawsze pamiętał, że kocham Cię nad życie!”
 • ”Dużo prezentów, mało w życiu zakrętów. Dużo bąbelków w szampanie i mnie, abym Ci zawsze robiła śniadanie. A na każdym kroku mnóstwa szczęścia w Nowym Roku!”.
 • ”Wigilia to nie jest czas, gdy jest prezentów moc. Wigilia to nie jest czas, gdy potraw sto na stole. Wigilia to przepiękny czas, bożonarodzeniowy czas, gdy siedzimy wszyscy w kole i mamy bliskich przy wspólnym stole”.
 • ”Aby Nowonarodzony Jezus Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe. Niech światło Jego słowa prowadzi nas razem przez życie aż do wieczności”.
da46uk6

Życzenia świąteczne i noworoczne dla ukochanych

Życzenia noworoczne oraz życzenia na Boże Narodzenie warto połączyć, aby nie zapomnieć o żadnych z nich podczas intensywnych przygotowań. Oto życzenia świąteczne i życzenia na Nowy Rok, które ucieszą osoby bliskie naszym sercom:

 • ”Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana, a w Sylwestra szalej ze mną do białego rana”.
 • ”Kuligiem chciałem do Ciebie jechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałem sam z życzeniami. Ale gdy tylko okno otworzysz, w świeżym płateczku śniegu życzenia złożę, w gwiazdce, co spada tutaj z obłoków, będę Ci życzyć Do Siego Roku”.
 • ”Fajerwerki, bal, muzyka, już szampana każdy łyka. Stary rok się w Nowy zmienia, przy okazji ślę życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, górę szmalu i miłości. Mnóstwa uniesień ze mną po zmroku życzę Tobie w Nowym Roku”.
 • ”Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli, gdy Stary Rok w Nowy się zamieni, przyjmij gorące me życzenia, niech się spełnią wszystkie nasze wspólne marzenia!”
da46uk6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da46uk6