Trwa ładowanie...

10 zł zniżki na zakupy w drogeriach Hebe dzięki aplikacji goodie

W dniach od 3 września do 2 października 2018 r. można zyskać 10 zł jednorazowej zniżki w trakcie zakupów w drogeriach Hebe. Warunkiem skorzystania z promocji jest wydanie minimum 25 zł i pobranie kodu promocyjnego z bezpłatnej aplikacji goodie.

Share
10 zł zniżki na zakupy w drogeriach Hebe dzięki aplikacji goodie
Źródło: Goodie
dntk2s4

Co zrobić, aby otrzymać zniżkę? Należy wybrać się do dowolnej drogerii Hebe i zrobić zakupy za minimum 25 zł. Następnie zainstalować lub otworzyć na swoim smartfonie bezpłatną aplikację zakupową goodie, kliknąć w niej na ofertę Hebe i wyświetlić jednorazowy kod promocyjny, dzięki któremu rachunek przy kasie zmaleje o 10 zł. Kod jest ważny do 2 października włącznie i można z niego skorzystać tylko raz w ciągu trwania akcji promocyjnej. Kod wystarczy pokazać sprzedawcy przy kasie, aby cieszyć się tańszymi zakupami. Akcja obejmuje zakupy wszystkich produktów w drogeriach Hebe i łączy się z innymi promocjami.

Bezpłatna aplikacja goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, który zapewnia szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z goodie łatwo można założyć kartę stałego klienta galerii handlowej i poznać najlepsze okazje cenowe. Aplikacja zaprasza na wydarzenia na terenie galerii i ułatwia przeglądanie najświeższych gazetek promocyjnych sieci sklepów oraz hipermarketów. Umożliwia też wyszukiwanie głosowe produktów.

dntk2s4

Podziel się opinią

Share
dntk2s4
dntk2s4