Trwa ładowanie...
d3ymmwg

7 oznak, że jesteś dobrą kochanką

Choć brzmi to banalnie, seks jest taką samą częścią życia jak spanie czy jedzenie. Podobnie zachowujemy się w łóżku jak przy stole, biurku czy w restauracji. To powoduje, że tak naprawdę niezwykle łatwo odgadnąć, kto ma udane życie seksualne, a kto nigdy nie wyjdzie poza pozycję klasyczną. Jeśli masz wątpliwości co do samej siebie, pomożemy ci je rozwiać.

Share
d3ymmwg

Choć brzmi to banalnie, seks jest taką samą częścią życia jak spanie czy jedzenie. Podobnie zachowujemy się w łóżku jak przy stole, biurku czy w restauracji. To powoduje, że tak naprawdę niezwykle łatwo odgadnąć, kto ma udane życie seksualne, a kto nigdy nie wyjdzie poza pozycję klasyczną. Jeśli masz wątpliwości co do samej siebie, pomożemy ci je rozwiać.

Oto siedem zachowań związanych z tak zwanym życiem codziennym. Jeśli dotyczą ciebie, możesz być pewna, że masz zadatki na bycie naprawdę dobrą kochanką.

1. Lubisz tańczyć

Co taniec ma wspólnego z seksem? Mogłoby się wydawać, że niewiele. Nie chodzi jednak o tango w łóżku (choć czemu nie?), ale o pewną otwartość, wewnętrzną radość i świadomość własnego ciała, którą można wyrazić tylko w tańcu. Oczywiście nie znaczy to, że kobiety, które na szkolnych dyskotekach "podpierały ściany" i choć minęło kilkanaście lat, wciąż nie mogą się przemóc, by w klubie wyjść na parkiet, na zawsze pozostaną niezdobytymi dziewicami, ale jeśli nie lubisz ruszać biodrami stojąc, to jak będziesz to robić w pozycji poziomej?

2. Jesteś pewna swojej seksualności

Zdarza ci się nie akceptować innych zachowań seksualnych niż własne? Nie chodzi nawet o twoje doświadczenia, ale o pewne ogólne przekonania, które masz nie wiadomo skąd np. używanie wibratora jest złe, masturbują się tylko kobiety zboczone, prawdziwy mężczyzna nigdy nie założy lateksowej bielizny. Przyjmij do wiadomości, że świat jest złożony, a ludzie kolorowi i niejednoznaczni i... po prostu wyluzuj. Kobieta, która jest dobrą kochanką, jest pewna swojej seksualności, cieszy się tym, co robi w sypialni i nie ocenia zachowań innych, zwłaszcza, jeśli dochodzi do nich za zamkniętymi drzwiami mieszkania.

d3ymmwg

3. Twój ex nie ma wstępu do twojej sypialni

Jest takie powiedzenie: „co było, minęło” i należy się go ściśle trzymać w życiu seksualnym. W przeciwnym razie nigdy nie skupisz się na przyjemności (także cielesnej!) ze swojego obecnego związku, tylko będziesz tkwić w przeszłości. To nie ma sensu. Jeśli wciąż myślisz o swoim byłym facecie, wróć do niego. Jeśli tego nie chcesz, wyrzuć jego numer, usuń ze znajomych na facebooku i zacznij żyć teraźniejszością. Dobra kochanka jest w pełni skupiona na osobie, z którą jest obecnie. Jeśli u ciebie jest inaczej, przykro nam, ale bądź pewna, że twojemu mężczyźnie nie jest z tobą dobrze w łóżku.

4. Jesteś dobra w słuchaniu

Załóżmy, że ktoś chce ci coś powiedzieć. Załóżmy, że tym kimś jest fantastycznie przystojny i pociągający mężczyzna. Wyobraź sobie, że przechylasz lekko głowę, rozchylasz usta, lekko przymykasz oczy i tylko czasem szczerze mówisz: „mhmm...” albo „ahhh”. Jedynie jeśli potrafisz słuchać, jest szansa, że usłyszysz coś w rodzaju „mogę dziś zostać na noc?” W każdym innym przypadku, czyli wtedy, gdy przez cały dzień buzia nie będzie ci się zamykać, nie licz, że znajdzie się ktoś, kto będzie miał ochotę spędzić z tobą wieczór, a tym bardziej noc.

5. Nie masz problemu z akceptacją słowa „nie”

Tego, że potrafisz mówić „nie”, jesteśmy pewni. Jeśli pretendujesz do miana kobiety świetnej w łóżku, nie możesz mieć (i zapewne nie masz) z tym problemów. Pytanie jednak, czy potrafisz akceptować sytuacje, w których to ty słyszysz „nie” od innych osób? Nawet, jeśli dzieje się to w sytuacjach niezwykle intymnych? Takich, w których maksymalnie się otworzyłaś? Jeśli tak, gratulujemy, osoba tak pozbawiona kompleksów i świadoma własnej wartości, nie może być kiepską kochanką.

6. Lubisz, gdy inni też są zadowoleni

Prawdziwie dobra kochanka nie jest altruistką. No niestety, prawda jest taka, że gdyby przede wszystkim zależało jej na szczęściu innych, na drugie imię miałaby „poświęcenie”. A poświęcająca się kobieta nie jest zadowolona z siebie, nawet jeśli udaje, że jest inaczej. Nietrudno też odgadnąć, że niezadowolenie z życia przenosi się na sferę łóżkową i kiepsko wróży takiemu „pożyciu”. Ale dobrą kochanką nie zostaje także osoba, która szczęście i zadowolenie innych ma za nic. Jeśli więc lubisz sprawiać ludziom przyjemność, lubisz, kiedy się uśmiechają, jest duża szansa, że twój mężczyzna nie będzie chciał wychodzić z sypialni.

d3ymmwg

7. Nie chwalisz się

Nie wnikamy, jakie masz doświadczenie w „tych” sprawach, ani jak doszłaś do miłosnej biegłości: przez kolejne próby, edukację książkową czy instruktażowe filmy wideo. To tylko twoja sprawa, a jedyne, co ma znaczenie to fakt, że oboje jesteście zadowoleni z tego, co dzieje się za drzwiami waszej sypialni. Tak jakoś jest, że kobieta, która potrafi naprawdę wiele, nie chwali się tym, nie podkreśla swoich dokonań, nie podaje liczb, pozycji ani tym bardziej imion. To trochę tak jak z drogą torebką albo butami. Każdy zauważy, że to znana marka, a cena przebiła średnią krajową co najmniej trzy razy, nawet bez złotego loga rzucającego się w oczy z odległości kilometra.

Agnieszka Majewska/(gabi), kobieta.wp.pl

d3ymmwg

Podziel się opinią

Share
d3ymmwg
d3ymmwg