GwiazdyAdele i Harry Styles mają romans? Nowe informacje o rzekomym związku gwiazd

Adele i Harry Styles mają romans? Nowe informacje o rzekomym związku gwiazd

Czy Adele i Harry Styles mają romans?
Czy Adele i Harry Styles mają romans?
Źródło zdjęć: © Getty Images
23.08.2020 11:42, aktualizacja: 01.03.2022 13:43

Plotki o tym, że Adele i Harry Styles mają romans, pojawiają się od stycznia tego roku. Wokalista One Direction i najpopularniejsza piosenkarka świata dotychczas nie skomentowali doniesień, ale portal Gossip Cop twierdzi, że są razem. Jaka jest prawda?

Adele znów skupiła na sobie uwagę tabloidów. Tym razem nie chodzi jednak o jej spektakularną metamorfozę, a to, z kim jest związana. Niektóre portale i gazety twierdzą, że z Bradem Pittem, inne, że z raperem o pseudonimie Skepta. Najczęściej jednak na potencjalnego chłopaka Adele typowany jest Harry Styles, jeden z członków zespołu One Direction. Informację tę miała potwierdzić osoba z otoczenia piosenkarki.

Czy Harry Styles to nowy chłopak Adele?

Związek Adele i Simona Koneckiego zakończył się w 2019 roku. Nad synem pary, 8-letnim Angelo opiekę sprawuje piosenkarka.

Gwiazda od czasu rozstania z biznesmenem wiele zmieniła w swoim życiu - schudła kilkadziesiąt kilogramów, przeprowadziła się do Los Angeles i zaczęła częściej pojawiać się na imprezach u popularnych znajomych. Mimo wielu medialnych doniesień o potencjalnych romansach, Adele nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła rewelacjom. Oficjalnie jest więc singielką.

Zagraniczne portale plotkarskie twierdzą inaczej. Już od stycznia 2020, kiedy to Adele wybrała się z Harrym Stylesem na egzotyczne wakacje, mówi się o ich rzekomym romansie. Zdjęcia z ich wypadu na Karaiby obiegły Internet. Pojawiły się m.in. na Twitterze i Instagramie. Na fotografiach widać, że muzycy świetnie się razem bawią.

Do pogłosek o związku odniósł się sam Harry Styles, jednak jego wypowiedź pozostawiła pole do interpretacji. W wywiadzie cytowanym przez brytyjski dziennik "Metro" powiedział: "Po prostu dwoje muzyków wspólnie spędzało czas. Mogą razem nagrywać, mogą się też umawiać" - miał powiedzieć członek zespołu One Direction.

Wypowiedź z marca 2020 właśnie powróciła na pierwsze strony tabloidów. Wszystko za sprawą informacji, którą miała podzielić się osoba z otoczenia piosenkarki. Portal Gossip Cop twierdzi, że "to możliwe i bardzo prawdopodobne".

Anonimowe źródło twierdzi, że Harry Styles i Adele "dali sobie szansę". Ona przedstawiła go nawet swojemu synowi, a wykonawca przeboju "Watermelon Sugar" bardzo przypadł mu do gustu.

"Po latach flirtowania w końcu się połączyli. Harry od dawna podkochiwał się w Adele, a ona zawsze uważała, że ​​jest niesamowicie seksowny. Adele nigdy nie była szczęśliwsza. Najlepiej czuje się z Harrym" – podaje zagraniczny portal. "Adele nie może się doczekać, aż założy rodzinę z mężczyzną, który sprawił, że znów uwierzyła w miłość – twierdzi informator cytowany przez Gossip Cop.

Ani Adele, ani Harry Styles dotychczas nie skomentowali tych doniesień.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (47)
Zobacz także