GwiazdyAdele i operacje. Wokalistka podobno wydała niemałą fortunę na zmianę wyglądu

Adele i operacje. Wokalistka podobno wydała niemałą fortunę na zmianę wyglądu

Według niektórych tabloidów Adele zdecydowała się na operacje plastyczne.
Według niektórych tabloidów Adele zdecydowała się na operacje plastyczne.
Źródło zdjęć: © ONS.pl
03.11.2020 12:46, aktualizacja: 01.03.2022 14:37

Jakiś czas temu media na całym świecie obiegła informacja o spektakularnej zmianie wokalistki Adele. Brytyjka schudła blisko 40 kg, ale to nie koniec metamorfozy. Wiele tabloidów rozpisuje się na temat sylwetki oraz odmienionej twarzy Adele. Według niektórych doniesień nie tylko zrzuciła nadmierne kilogramy, ale zdecydowała się także na operacje plastyczne.

Po rozstaniu z mężem w 2019 roku, Adele postanowiła zmienić dotychczasowy styl życia i postawiła na diametralną zmianę. Przeszła na specjalną dietę i zaczęła treningi, które przygotowała dla niej jej trenerka osobista Camila Goodis. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, ponieważ Adele zrzuciła aż 40 kg, co zostało zauważone przez media.

Adele przeszła spektakularną metamorfozę

Oczywiście odchudzona sylwetka Adele to nie jedyne rewelacje, którymi żyją tabloidy. Według informatorów bulwarówki "New Idea"- wokalistka wydała aż 5 milionów dolarów na operacje plastyczne. Skąd taka opinia? Wielu obserwatorów Adele stwierdziło, że rysy jej twarzy stały się delikatniejsze, co na pewno jest efektem ingerencji chirurga.

- Wygląda świetnie i z łatwością mogłaby osiągnąć taki efekt od utraty wagi – twierdzi chirurg gwiazd, dr Dave E. David. – Możliwe jest zwężenie jej nosa, co można by osiągnąć bez pełnej operacji i prawdopodobnie wypełnienia, botoks wokół oczu i żuchwy. Wcześniej była bardzo piękna, ale kto wiedział, że ma taką symetryczną strukturę kości.

Niektórzy krytycy metamorfozy Adele sugerują, że wokalistka zdecydowała się na znacznie więcej i pozbyła się operacyjnie nadmiaru skóry z różnych części ciała. Podobno miała także skorzystać ze specjalnych zabiegów na cellulit, w tym także lasera. Adele oprócz wydawania fortuny na zabiegi, korzysta także z rad osobistego stylisty, wizażysty, fryzjera, szefa kuchni czy trenera personalnego. Pod zdjęciami Adele po odchudzaniu pojawiły się kąśliwe komentarze i uwagi, ale wokalistka nie zamierza brać ich do serca. Jak twierdzi informator: "Adele często była ofiarą komentarzy – waga i wygląd, odkąd stała się sławna, były cały czas na uwadze nienawistników. Nigdy jednak nie przejmowała się tym, co ludzie wtedy mówili, i teraz nie będzie się tym przejmować!"

Sądząc po uwagach poczynionych przez samego chirurga trudno jednoznacznie stwierdzić czy Adele rzeczywiście poddała się tak wielu operacjom plastycznym, a na pewno nie wydała tyle, ile przypuszcza tabloid. Niezwykła zmiana w wyglądzie wokalistki może być powodem zazdrości u niektórych osób, które doszukują się drugiego dna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także