Trwa ładowanie...
02-03-2016 19:50

Adele spełniła marzenie chorej dziewczynki

12-letnia Rebecca Gibney nie widzi, cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i epilepsję.
Dziewczynka marzyła o spotkaniu z ukochaną artystką, której muzyka pomaga jej w codziennej walce.Marzenie spełniło się. Adele odwiedziła Rebeccę.

Adele spełniła marzenie chorej dziewczynkiŹródło: Archiwum prywatne, fot: Twitter.com
d3u5apk

12-letnia Rebecca Gibney nie widzi, cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i epilepsję. Dziewczynka marzyła o spotkaniu z ukochaną Adele, której głos i muzyka pomaga jej w codziennej walce. Marzenie spełniło się.

Piosenkarka podczas swojej wizyty w Belfaście w Irlandii Północnej spotkała się ze swoją 12-letnią fanką. Jak mówi w rozmowie z "Belfast Live" Tracy Gibney, mama dziewczynki - Rebecca w piosenkach Adele odnajduje ukojnie podczas codziennego zmagania się z wieloma chorobami.

- Jestem niezmiernie wdzięczna, że Adele przyszła dzisiaj do mojego domu - napisała wzruszona mama dziewczynki na Twitterze.

(fot. Twitter)
Źródło: (fot. Twitter)

Tracy Gibney rok temu wystartowała z kampanią, w której zabiegała o kontakt Adele z jej córką. Udało jej się dzięki mediom społecznościowym i pomocy internautów. Kiedy piosenkarka dowiedziała się o akcji, zadzwoniła do Tracy i powiedziała, że będzie za godzinę u nich w domu. Kobieta nie mogła uwierzyć.
- To niesamowite. Nigdy tego nie zapomnę. Teraz wiem, że kiedy Rebecca odejdzie, to przynajmniej będę miała świadomość, że spełniło się jej wielkie marzenie - mówiła wzruszona Tracy Gibney w rozmowie z BBC.

(gabi)/WP Kobieta

d3u5apk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u5apk