Trwa ładowanie...

Agata Buzek była żoną Adama Mazana. Wcześniej zaręczyła się z kolegą z roku

Agata Buzek należy do gwiazd, które bardzo strzegą swojej prywatności. Obecnie aktorka jest związana z Jackiem Braciakiem, ale jej życie uczuciowe bywało burzliwe. Mało kto pamięta, że w przeszłości związała się z, dziś mniej znanym, aktorem.

Agata Buzek bardzo chroni swoją prywatnośćAgata Buzek bardzo chroni swoją prywatnośćŹródło: AKPA, fot: Piętka Mieszko
d3b129c

44-letnia dziś Buzek przez wiele lat (od 2006 roku) była żoną Adama Mazana. Para poznała się w Charkowie, gdzie aktorka przebywała jako niezależna obserwatorka wyborów, w czasie trwania Pomarańczowej Rewolucji. Mężczyzna, który z zawodu jest informatykiem, zakochał się podobno od pierwszego wejrzenia. Do ślubu doszło po kilku miesiącach od pierwszego spotkania.

Miłość ze szkolnych lat

Małżonkowie unikali rozgłosu i wydawali się naprawdę dobraną parą. Niestety, po 12 wspólnych latach podjęli decyzję o rozwodzie. Jednak nie komentowali swojej decyzji w mediach, nie mówili o przyczynach rozstania.

Okazuje się, że Mazan nie był pierwszą, wielką miłością Agaty Buzek. Na studiach poznała swojego równolatka – Pawła Ławrynowicza. Pierwszy raz pojawili się jako para na Balu Dziennikarzy w 1997 roku. Kiedy dwa lata później kończyli szkołę, byli nierozłączni, a ich koleżanki i koledzy z roku przekonywali, że to miłość na całe życie.

d3b129c

W 2000 roku Ławrynowicz oświadczył się Agacie Buzek, a ona nie miała problemu, by publicznie mówić o miłości do narzeczonego i snuć dalekosiężne plany.

- Bardzo kocham Pawła. Chciałabym, by został moim mężem. Chciałabym iść do ołtarza w stylowej sukni w kolorze ecru. Kiedy to nastąpi? Nie wiem. Może już niedługo – mówiła wówczas w jednym z wywiadów.

Wybrała suknię ślubną

Z kolei tygodnik "Na żywo" donosił, że młoda aktorka wybrała już suknię ślubną i nie może doczekać się ceremonii. Parę dzieliła jednak odległość: Buzek została w Warszawie, a Ławrynowicz otrzymał angaż w jednym z poznańskich teatrów .

d3b129c

Ostatecznie doszło do rozstania. Trudno powiedzieć, co było jego główną przyczyną. Wiele wskazuje jednak na to, że aktor bardzo przeżył zerwanie zaręczyn – wyjechał za granicę: najpierw do Grecji, następnie do Norwegii, a później osiadł w Indiach, gdzie spędził 11 lat.

Nie wiemy nic na temat jego życia prywatnego. Wszystko wskazuje jednak na to, że nigdy nie stanął na ślubnym kobiercu.

Michał Wiśniewski nie utrzymuje kontaktu tylko z jedną byłą żoną. Dlaczego?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3b129c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b129c