Trwa ładowanie...

Agata Buzek była żoną Adama Mazana. Wcześniej zaręczyła się z kolegą z roku

Agata Buzek należy do gwiazd, które bardzo strzegą swojej prywatności. Obecnie aktorka jest związana z Jackiem Braciakiem, ale jej życie uczuciowe bywało burzliwe. Mało kto pamięta, że w przeszłości związała się z, dziś mniej znanym, aktorem.

Agata Buzek bardzo chroni swoją prywatnośćAgata Buzek bardzo chroni swoją prywatnośćŹródło: AKPA, fot: Piętka Mieszko
d1l16aw
d1l16aw

44-letnia dziś Buzek przez wiele lat (od 2006 roku) była żoną Adama Mazana. Para poznała się w Charkowie, gdzie aktorka przebywała jako niezależna obserwatorka wyborów, w czasie trwania Pomarańczowej Rewolucji. Mężczyzna, który z zawodu jest informatykiem, zakochał się podobno od pierwszego wejrzenia. Do ślubu doszło po kilku miesiącach od pierwszego spotkania.

Miłość ze szkolnych lat

Małżonkowie unikali rozgłosu i wydawali się naprawdę dobraną parą. Niestety, po 12 wspólnych latach podjęli decyzję o rozwodzie. Jednak nie komentowali swojej decyzji w mediach, nie mówili o przyczynach rozstania.

Okazuje się, że Mazan nie był pierwszą, wielką miłością Agaty Buzek. Na studiach poznała swojego równolatka – Pawła Ławrynowicza. Pierwszy raz pojawili się jako para na Balu Dziennikarzy w 1997 roku. Kiedy dwa lata później kończyli szkołę, byli nierozłączni, a ich koleżanki i koledzy z roku przekonywali, że to miłość na całe życie.

W 2000 roku Ławrynowicz oświadczył się Agacie Buzek, a ona nie miała problemu, by publicznie mówić o miłości do narzeczonego i snuć dalekosiężne plany.

d1l16aw

- Bardzo kocham Pawła. Chciałabym, by został moim mężem. Chciałabym iść do ołtarza w stylowej sukni w kolorze ecru. Kiedy to nastąpi? Nie wiem. Może już niedługo – mówiła wówczas w jednym z wywiadów.

Wybrała suknię ślubną

Z kolei tygodnik "Na żywo" donosił, że młoda aktorka wybrała już suknię ślubną i nie może doczekać się ceremonii. Parę dzieliła jednak odległość: Buzek została w Warszawie, a Ławrynowicz otrzymał angaż w jednym z poznańskich teatrów .

Ostatecznie doszło do rozstania. Trudno powiedzieć, co było jego główną przyczyną. Wiele wskazuje jednak na to, że aktor bardzo przeżył zerwanie zaręczyn – wyjechał za granicę: najpierw do Grecji, następnie do Norwegii, a później osiadł w Indiach, gdzie spędził 11 lat.

d1l16aw

Nie wiemy nic na temat jego życia prywatnego. Wszystko wskazuje jednak na to, że nigdy nie stanął na ślubnym kobiercu.

Michał Wiśniewski nie utrzymuje kontaktu tylko z jedną byłą żoną. Dlaczego?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1l16aw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l16aw