Trwa ładowanie...
agata duda

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z niepełnosprawnymi. Te zdjęcia wzruszają

Agata Kornhauser-Duda złożyła wizytę w Katowicach. Miała okazję odwiedzić tamtejsze placówki prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES: Ośrodek Poradnictwa, Warsztat Terapii Zajęciowej i Wspólnotę Św. Józefa. Widać, że to spotkanie poruszyło pierwszą damę.

Share
Agata Kornhauser-Duda spotkała się z niepełnosprawnymi. Te zdjęcia wzruszają
Źródło: Polska Agencja Prasowa
d3nsaao

Agata Kornhauser-Duda uwielbia spotykać się z wyborcami. Pierwsza dama bardzo angażuje się w te spotkania i zawsze z ogromną ciekawością poznaje Polaków i ich historie. Przy takich wizytach nie boi się ubrudzić. Ostatnio stawiała nawet mury w eleganckim czerwonym żakiecie.

Agata Kornhauser-Duda na spotkaniu z niepełnosprawnymi

Tym razem obyło się bez zaprawy murarskiej, ale żona prezydenta z wielkim zaangażowaniem poznawała podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Niepełnosprawnych. Pracownicy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami. Opowiadali pierwszej damie o swoich nowych pomysłach i propozycjach rozwiązań systemowych, które mogą ułatwić życie osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom.

Małżonka prezydenta miała również okazję wziąć udział w warsztatach, podczas których wraz z osobami niepełnosprawnymi tworzyła budki lęgowe dla ptaków, ekologiczną rozpałkę czy kartki okolicznościowe. Widać, że to spotkanie bardzo poruszyło pierwszą damę. Z uwagą wysłuchiwała wszystkich historii. Okazywała wsparcie i czułość podopiecznym stowarzyszenia.

Pierwsza dama jak zwykle wyglądała elegancko i z klasą. Na tę okazję wybrała niebieską długą suknię z motywem kwiatowym. Całość stylizacji dopełniła naturalnym i delikatnym makijażem oraz starannie ułożoną fryzurą. Pierwsza dama nie zapomniała również o dodatkach. Delikatne czarne kolczyki świetnie uzupełniały kreację.

W Holandii walczą o prawa "sexworkerów". Polskie prostytutki z tego kpią

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3nsaao

Podziel się opinią

Share
d3nsaao
d3nsaao