GwiazdyAgata Młynarska zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni. "Ale młodzieżowo"

Agata Młynarska zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni. "Ale młodzieżowo"

Agata Młynarska
Agata Młynarska

09.03.2021 15:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Młynarska jest obecnie w słonecznej Hiszpanii. Wybrała się do tamtejszego fryzjera, by odświeżyć kolor włosów. Nie spodziewała się jednak, że specjalista zrobi jej taką metamorfozę na głowie. Dziennikarka pochwaliła się efektem.

Agata Młynarska od kilku miesięcy nie mieszka już w Polsce. I choć mogło się wydawać, że podróż do Hiszpanii to tylko nieco dłuższe niż zwykle wakacje, to okazuje się, że dziennikarka zamierza tam osiąść na stałe. Będąc już niespełna pół roku poza granicami naszego kraju, zdążyła się zaaklimatyzować i zadomowić w nowym państwie, a hiszpańska paella stała się jednym z jej ulubionych dań. Co więcej, Młynarska wynajęła mieszkanie, poznała okolicę i nawet przygarnęła pod swój dach psa ze schroniska. Agata swoje nowe życie chętnie pokazuje na Instagramie i relacjonuje, co się u niej dzieje. Tym razem opisała niezwykle zabawną wizytę u fryzjera.

Młynarska przeszła metamorfozę

Hiszpanki zwykle mają ciemne, a nawet wręcz czarne włosy, więc poproszenie hiszpańskiego fryzjera o jasną koloryzację, jak się okazuje, wcale nie jest takie proste. Agata zdecydowała się odświeżyć swój blond i udała się do salonu, gdzie obsługiwał ją nieco zakłopotany, lecz bardzo uroczy mężczyzna. Choć farbowanie przebiegło pomyślnie, to fryzjer zaskoczył dziennikarkę niecodzienną stylizacją włosów. Na jej głowie pojawiła się burza loków.

"Hiszpański fryzjer się wykazał! Blond jest tu bardzo rzadkim kolorem. Więc, żeby wytłumaczyć, jak mniej więcej ma być, pokazałam swoje zdjęcia i już wiedziałam, że to nie był dobry pomysł... Bernardo, uroczy, mówiący biegle 5 językami, dał z siebie wszystko, włącznie ze "ścianką"! Lok musiał być! Przyjęłam z entuzjazmem nowy look i lok! I umówiłam się na kolejne spotkanie. Odwiedziny u Bernardo, to coś więcej niż przygoda fryzjerska, to salon towarzyski z niepowtarzalną atmosferą. Przyznam szczerze, że w wersji Jadwiga Smosarska (dla młodszych - znana aktorka z dawnych czasów) jeszcze nie miałam okazji wam się pokazać" - napisała Młynarska pod zdjęciem z nową fryzurą.

Fani dziennikarki są zachwyceni jej nowym wyglądem. W komentarzach posypały się komplementy. "Każda zmiana jest dobra. Wygląda pani fajnie, tak młodzieżowo", "Lekko szalona fryzura, ale pięknie", "Nie no ładnie jest, tak niezwykle młodzieńczo", "Ale młodzieżowo, pani Agatko, super zmiana" - piszą internauci.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)