Blisko ludziAgata Rubik przygotowuje obiad z mamą. Fanka oburzyła się, że przy okazji zareklamowała papierowy ręcznik

Agata Rubik przygotowuje obiad z mamą. Fanka oburzyła się, że przy okazji zareklamowała papierowy ręcznik

Agata Rubik
Agata Rubik
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska

02.10.2020 15:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Rubik pokazała, jak spędza popołudnie. Ona, jej mama i córki zajęły się gotowaniem, zabrały się za knedle ze śliwkami. Przy okazji opublikowania na swoim profilu na Instagramie zdjęć z kuchni, Agata Rubik zareklamowała ręcznik papierowy. Nie wszystkim się to spodobało.

Agata Rubik spędziła czwartkowe popołudnie w gronie najbliższych sobie kobiet, z mamą i córkami. Zdjęciami i relacją z gotowania knedli, żona Piotra Rubika podzieliła się w sieci. Większość fanów zwróciła uwagę na wygląd mamy Agaty Rubik, która nienagannie się prezentowała, niektórych zraziła natomiast reklama ręcznika.

Agata Rubik pokazała mamę

"Ja to mam dobrze! Moja mama wpadła do nas w odwiedziny i jak zwykle zrobiła nam mnóstwo smakołyków! Sezon na śliwki w pełni, wiec i knedle musiały się pojawić! Niektórzy już wiedzą, że moją specjalnością są zdrowe sałatki, dlatego podzieliłyśmy się obowiązkami w kuchni i tym razem moja mama przygotowuje obiad, a ja potem wszystko pięknie posprzątam" – napisała na swoim profilu Agata Rubik. Dodała, że w obowiązkach pomoże jej ręcznik papierowy.

Reklama nie spodobała się jednej z fanek. Zwróciła uwagę, że za chwilę, przy okazji rodzinnych odwiedzin, celebrytka zacznie reklamować inne środki higieniczne.

"Czekamy z niecierpliwością na równie wzruszającą reklamę papieru toaletowego, podpasek oraz kremu do wybielania miejsc "delikatnych"" – napisała w komentarzu obserwatorka żony Piotra Rubika.

Większość komentarzy była jednak przychylna celebrytce. W ciepłych słowach komentowali wygląd mamy Agaty Rubik i zwracali uwagę na podobieństwo obydwu pań.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także