Trwa ładowanie...

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostaną rodzicami

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" na początku budził duże kontrowersje. Okazuje się jednak, że matrymonialne show, w którym "tak" mówią sobie (dobrani przez ekspertów) nieznajomi, dla kilku par okazał się świetnym rozwiązaniem. Wśród nich są Agnieszka i Wojtek, którzy ogłosili ostatnio radosną nowinę.

Share
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostaną rodzicami
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostaną rodzicami Źródło: Instagram
d2oiabi

"Ślub od pierwszego wejrzenia" emitowały stacje TVN oraz TVN 7. Program jest oparty na duńskim formacie, a jego założenie jest dość proste. Trzech ekspertów tworzy z ochotników, którzy zgłosili się na badania, rozmowy i testy, trzy pary. Jednak przyszli małżonkowie poznają się dopiero w dniu ślubu w urzędzie stanu cywilnego.

Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Następnie wybierają się w krótką podróż poślubną, po której muszą ułożyć na nowo swoje sprawy. Oczywiście we wszystkich aktywnościach towarzyszą im kamery. Po miesiącu wspólnego życia pary decydują, czy chcą kontynuować małżeństwo.

Do tej pory najbardziej znanymi uczestnikami programu byli Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak, którzy doczekali się już dwójki dzieci. Rodzicami zostali także Paulina Brzoza oraz Krzysztof Zrobek, a także Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta. Ci ostatni nie są jednak już razem.

d2oiabi

Agnieszka i Wojtek zostaną rodzicami

Teraz do szczęśliwego grona par ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewających się potomka dołączyli Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik. Małżonkowie, którzy poznali się w czwartym sezonie show, poinformowali o ciąży w programie "Dzień Dobry Wakacje".

Kiedy zdradzili w studiu, że spodziewają się dziecka, rozległy się gromkie brawa. - To końcówka czwartego miesiąca – powiedziała przyszła mama. - Na początku był leniwy, teraz bawi się pępowiną i nic nie widać. Najważniejsze, żeby było zdrowe, ale gdzieś tam po męsku myślę o chłopcu – wtórował jej dumny mąż.

Pani Agnieszka zapewnił także, że jej ukochany będzie dobrym ojcem. - Widzę, jak podchodzi do małych dzieci i też, z jaką sympatią dzieci lgną do niego – oceniła.

d2oiabi

Ciąża w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Ciążowe zdjęcia Łyczakowska zamieściła także na swoim instagramowym profilu. - Przyszedł czas kiedy czujemy, że możemy podzielić się z Wami najradośniejszą dla nas nowiną. Tak będę matką, będziemy rodzicami, nosze pod swoim serduszkiem nasz kochany cud (…) Jestem wdzięczna, że mogę cieszyć się z bycia w ciąży i z przeżywania "plusów i minusów" 9 miesięcy. Ogromnie cieszymy się, że nasz bobas jest zdrowy i nie możemy się doczekać kiedy go wreszcie ujrzymy (pis. oryg.) – napisała.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Klaudia Halejcio o macierzyństwie: "Jestem bardzo szczęśliwa i bardzo zmęczona"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2oiabi

Podziel się opinią

Share
d2oiabi
d2oiabi