Blisko ludziAgnieszka Kaczorowska komentuje sytuację w rodzinie Joanny Opozdy. "Stan wyjątkowy"

Agnieszka Kaczorowska komentuje sytuację w rodzinie Joanny Opozdy. "Stan wyjątkowy"

Agnieszka Kaczorowska komentuje sytuację w rodzinie Joanny Opozdy
Agnieszka Kaczorowska komentuje sytuację w rodzinie Joanny Opozdy
Źródło zdjęć: © Instagram, AKPA | Joanna Opozda

12.01.2022 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kaczorowska wypowiedziała się w sprawie rodzinnego dramatu koleżanki po fachu. Wyznała, że ciąża powinna być stanem wyjątkowym, w której kobieta jest z dala od złych rzeczy.

Ostatnie dni są dla związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego prawdziwym sprawdzianem. Aktor uczestniczył w przepychance w rodzinie żony, która skończyła się strzałami oddanymi z broni palnej. Po tym kryzysie Joanna Opozda znalazła się w szpitalu. Wcześniej zaapelowała do ojca, który z relacji bliskich rozpętał burzę, aby dał jej spokojnie żyć. "Daj nam wszystkim żyć! Ty również żyj, jak chcesz. Bądź zdrowy i szczęśliwy. Zastanów się, co robisz? Zastanów się, czy to normalne, że strzelałeś do swojej córki i kobiety, z którą przeżyłeś 35 lat swojego życia? Nie opowiadaj już kłamstw. Już dosyć" – podała w oświadczeniu aktorka.

Jej mąż, świadek wydarzeń również poinformował w mediach o swoich odczuciach. "Emocje jeszcze do końca nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Zaraz pokaże wam tutaj, jak byłem świadkiem, brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową szwagierki, mojej siostry. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju" – relacjonował na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska komentuje sytuację Joanny Opozdy

Agnieszka Kaczorowska sama jest świeżo upieczoną mamą i doskonale rozumie strach i lęki Joanny Opozdy o zdrowie dziecka. W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że przesyła aktorce dużo dobrej energii.

- Po prostu przesyłam moc energii i dobra Joasi, gdyż stan ciąży jest stanem wyjątkowym. Naprawdę nie wiem, ale wydaje mi się, że kobiety w ciąży powinny być w takiej bańce i ich nie powinny dotykać złe rzeczy, które dzieją się na świecie, już nie mówiąc o tym, co dzieje się w bliskiej rodzinie – powiedziała w rozmowie z reporterką serwisu.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia 2021 roku. Lada moment na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także