Blisko ludziAgnieszka Kaczorowska urodziła. Pochwaliła się zdjęciem ze szpitala

Agnieszka Kaczorowska urodziła. Pochwaliła się zdjęciem ze szpitala

Agnieszka Kaczorowska urodziła. Pochwaliła się zdjęciem ze szpitala
Marta Kutkowska

29.07.2021 19:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kaczorowska urodziła. Na Instagramie pokazała zdjęcie z maleństwem w ramionach. "Trzymam w rękach kolejny cud życia".

Agnieszka Kaczorowska przez kilka miesięcy skrupulatnie relacjonowała swoje przygotowania do porodu. Wiadomo było, że rozwiązanie lada dzień. Gwiazda miała już gotową wyprawkę. Właśnie nadeszła wiadomość, że gwiazda po raz drugi została mamą - pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie z noworodkiem.

Rola życia

Agnieszka Kaczorowska świetnie czuje się w roli mamy, dlatego z wielką radością przyjęła wiadomość o drugiej ciąży. - Rola mamy i żony to najważniejsze role w moim życiu. Ja się w tym spełniam. Fajnie, że mogę łączyć to z pracą. To dla mnie ważne, że w jedną całość to zamykam. Gdybym miała wybierać, to pewnie, że wybrałabym dom. To mi daje szczęście" - wyznała aktorka i tancerka.

Aktorka wraz z mężem, Maciejem Pelą, maja już dwuletnią córkę, Emilię.

Heroska

We wzruszającym wpisie aktorka przyznała, że poród przebiegł błyskawicznie i zgodnie z planem. Przez cały czas towarzyszył jej ukochany. "To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską!" - napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Widać, że gwiazda, choć zmęczona, tryska radością. Para już jakiś czas temu wyznała, że ich druga córka będzie miała na imię Gabi. "Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie" - posumowała tancerka. Życzymy mamie i maleństwu dużo zdrowia.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (98)
Zobacz także