GwiazdyAgnieszka Kaczorowska otworzyła się na temat życia seksualnego. "Nie mam w sobie blokad"

Agnieszka Kaczorowska otworzyła się na temat życia seksualnego. "Nie mam w sobie blokad"

Agnieszka Kaczorowska otworzyła się na temat życia seksualnego
Agnieszka Kaczorowska otworzyła się na temat życia seksualnego
Źródło zdjęć: © Instagram.com
29.04.2022 07:50

Agnieszka Kaczorowska jeszcze nigdy tak szczerze i otwarcie nie mówiła o swoim życiu seksualnym. W najnowszym wywiadzie zdradziła, jak wygląda ono po dwóch porodach. Dodała również, że zaufanie, którym darzą się wzajemnie z mężem, jest gwarantem dobrego pożycia. "Jestem gotowa na wszystko, nie zamykam się, nie mam w sobie blokad" – wyznała.

Agnieszka Kaczorowska od września 2018 roku jest żoną tancerza Macieja Peli. Zdają się być bardzo zgranym i szczęśliwym duetem. Para ma dwie córki – trzyletnią Emilię oraz Gabrielę, która przyszła na świat latem zeszłego roku. Zdjęcia całej czwórki można zobaczyć na instagramowym profilu aktorki. 

Agnieszka Kaczorowska o życiu seksualnym po dwóch porodach

Teraz Agnieszka Kaczorkowska otworzyła się, jak jeszcze nigdy przedtem. W podcaście "Jak mi dobrze w show-biznesie" opowiedziała bowiem o swoim życiu seksualnym. Aktorka wyznała, że zarówno ona, jak i jej mąż, bali się, że jego obecność przy porodach wszystko zmieni. Zmiana nastąpiła, ale, jak się okazuje, na lepsze.  

"W ostatnich dniach powiedziałam Maćkowi, że to cudowne, że on cały czas widzi i dotyka mnie tak samo, jak to robił na początku. A przeszliśmy razem tyle – mam na myśli dwa porody – a są to sytuacje bardzo intymne. Niewiele zmian zauważyłam po porodzie. Jest bardzo podobnie. Nawet chyba większą przyjemność sprawia mi stosunek seksualny. (…) Jest tak fajnie, że ja trochę nie pamiętam, jak było" – stwierdziła Kaczorowska. 

Udane pożycie Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża oparte jest na zaufaniu

W tej samej rozmowie Agnieszka Kaczorowska powiedziała, co jej zdaniem czyni z kobiety "dobrą kochankę". Wyznała również, że fundamentem jej udanego pożycia małżeńskiego jest wzajemne zaufanie. Okazało się także, że aktorka lubi eksperymentować w sypialni. 

"Wydaje mi się, że dobra kochanka powinna podążać za potrzebami swoimi i mężczyzną, podążać za chwilą. Nie powtarzamy, za każdym razem jest jakaś nowość, coś wprowadzamy nowego. Ale jestem też gotowa na wszystko, nie zamykam się, nie mam w sobie blokad, że coś nie, bo nie wypada, bo boję się. (…) Wydaje mi się, że wierność, że jestem ja i Maciek i tu się wszystko zamyka i sobie obiecaliśmy, że będzie tak do końca życia, to jest fundament związku, relacji, seksualności i tego bycia świetną kochanką. To jest baza, która daje zaufanie. W tym zaufaniu możesz się otworzyć na wszystko" – powiedziała w podcaście. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl