Trwa ładowanie...

Agnieszka Kaczorowska w ciąży. Dlaczego cięgle trzyma się za brzuszek?

Agnieszka Kaczorowska wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda w ciąży kwitnie i chętnie prezentuje ciążowe kształty. Ostatnio wyjaśniła fanom, dlaczego często trzyma cię za brzuszek.

Share
Agnieszka Kaczorowska w ciąży. Dlaczego cięgle trzyma się za brzuszek?
Źródło: AKPA
d33f553

Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie Kaczorowska wyjaśniła fanom, dlaczego ciągle trzyma się za ciążowy brzuszek.

Kaczorowska tłumaczy czemu trzyma się za brzuszek?

- Czemu ona tak ciągle trzyma się za brzuch? Tego typu komentarze czytam w internecie...i wiecie co? Bawi mnie to. Hmmm... może, dlatego że jestem w ciąży? – napisała Agnieszka.

Następnie dodała, jak bardzo ważne dla niej są dotyk i przytulanie.

d33f553

- Dla mnie dotyk i przytulanie są niesamowicie ważne... i tak jak pozuje na zdjęciach z mężem i naturalne dla mnie jest obdarowywanie go czułymi gestami czy spojrzeniami, jak nie wyobrażam sobie nie przytulać Emilki na co dzień i na zdjęciach, tak zupełnie normalne dla mnie jest trzymanie i podkreślanie brzuszka. Jest tam moja kolejna córeczka, moja kolejna miłość... i jak nie patrzeć pozujemy już do zdjęć RAZEM. Także uprzedzam - nie zamierzam tego zmieniać – podkreśla celebrytka.

Komentarze fanów

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy.

d33f553

- Ja też trzymam się ciągle się za brzuszek. Nie ważne czy do zdjęć, czy w innych sytuacjach, to naturalne, jak chęć bliskości z narodzonym już maleństwem. Dotyk jest piękny, ważny i cudowny.

- Takie trzymanie za brzuch jest naturalne. Większość mam tak robi. To troska i miłość do tego maluszka.

- Ja mam tak samo. Nawet nie myślę o tym, tylko instynktownie trzymam się za brzuszek. Nie da się pominąć faktu, że w brzuszku rośnie nasz mały cud życia.

- No nie dogodzisz. Też się trzymałam, głaskałam. Robiłam to do mojego syna, a nie na pokaz wobec obcych, którzy mnie guzik obchodzili.

d33f553

- U mnie to był taki odruch bezwarunkowy, ciągle trzymałam ręce na brzuchu, przecież tam był mój synek.

- Naprawdę o to jesteś pytana? To bardzo smutne. Nie byłam w ciąży. Ale doskonale rozumiem obejmowanie brzuszka do zdjęć. Przecież nawet pozując z przyjaciółką, przysuwamy się do niej, by wyrazić przywiązanie, nie tylko, by się zmieścić w kadrze.

- Myślę, że dotykanie brzuszka w ciąży jest czymś naturalnym, a nawet bezwarunkowym.

- Miłość oczywiście, ogromna, piękna, ale faktycznie każde zdjęcie to podkreślające, jest trochę irytujące – piszą pod zdjęciem Kaczorowskiej fani.

d33f553

Życie prywatne Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska razem ze swoim mężem Maciejem Pelą niebawem przywitają na świecie swoją drugą córeczkę. Gwiazda "Klanu" wygląda promiennie i tak też się czuje. Celebrytka chętnie prezentuje na Instagramie ciążowe fotografie.

Gwiazda nigdy nie ukrywała, że chce mieć dzieci. W wywiadach mówiła, że bardziej stawia na rodzinę, niż na karierę. W czerwcu 2017 roku Kaczorowska poznała tancerza Macieja Pelę, którego poślubiła 7 września 2018 roku. 26 lipca 2019 roku na świat przyszła ich córeczka Emilia.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Garnki i tace zamienili na szpachle i młotki. Właściciel restauracji z pracownikami zostali budowlańcami

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d33f553

Podziel się opinią

Share
d33f553
d33f553