GwiazdyAgnieszka Kotońska o rozwodzie z Arturem. Padły jednoznaczne słowa

Agnieszka Kotońska o rozwodzie z Arturem. Padły jednoznaczne słowa

Agnieszka Kotońska jasno zaprzeczyła plotkom o rozstaniu z mężem
Agnieszka Kotońska jasno zaprzeczyła plotkom o rozstaniu z mężem
Źródło zdjęć: © Instagram | agnieszkakotonska

04.04.2022 15:09, aktual.: 04.04.2022 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kotońska, jedna z gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem", odniosła się do krążących pogłosek, jakoby miała rozwieść się ze swoim mężem, Arturem, z którym występuje na kanapie w programie TTV. Kotońska zamieściła jednoznaczny wpis na Instagramie.

Agnieszka Kotońska jest znana z udziału w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Razem ze swoim mężem Arturem i synem Dajanem w zabawny sposób komentują filmy i programy telewizyjne na kanapie w swoim mieszkaniu w Chodzieży. Rodzina Kotońskich to jedni z ulubieńców widzów "Goggleboxa". Wszystko dlatego, że dali się poznać jako autentyczne, naturalne osoby z dużym dystansem i poczuciem humoru.

Agnieszka Kotońska nie zamierza się rozwodzić. "Bez szczęśliwej rodziny byłabym nikim"

Agnieszka Kotońska nieraz okazywała czułość i przywiązanie wobec swojego męża, zarówno przed kamerami telewizyjnymi, jak i w mediach społecznościowych. Mimo to niedawno zaczęły pojawiać się plotki na temat kryzysu w małżeństwie Kotońskich, a także ewentualnego rozwodu.

Kotońska postanowiła uciąć pogłoski i jednoznacznie im zaprzeczyć. Na swoim Instagramie dodała zdjęcie, na którym pokazuje się razem z mężem i synem. Opublikowała też wzruszający opis.

"Kochani, z tym samym chłopem Arturem Kotońskim na kanapie przed telewizorem w "Gogglebox" i z synem Dajanem Kotońskim, do końca życia i jeden dzień dłużej. Moje chłopy" - napisała Kotońska i dodała: "Czuję się bezpieczna, kochana, szczęśliwa! Moja rodzina, moja miłość! Moje motorki na życie, na uśmiech, na dobrą energię. Lek na wszystko".

Podkreśliła także, że ani pieniądze, ani dobra materialne nie są wstanie zastąpić jej rodziny, która jest dla niej najważniejsza. "Rodzina jest dla mnie cenniejsza niż przyziemne rzeczy, które mogę mieć, ale nie muszę. Bez szczęśliwej rodziny byłabym nikim. Moje marzenie spełniło się w stu procentach. Mam to, co było w mojej głowie, i to, co chciałam mieć" - napisała na Instagramie.

Agnieszka Kotońska rozwodzi się z mężem? Jasno zaprzeczyła plotkom

W jednym z komentarzy odniosła się także wprost do tematu rozstania. "Nigdy w życiu nie zobaczycie rodzinki Kotońskich osobno. Nasza miłość nieraz była wystawiona na próbę wszystkich obserwujących i nie wszyscy w taka miłość wierzą! Szczerze, my się bardzo kochamy, szanujemy i wspieramy" - podkreśliła.

W komentarzu oznaczyła także swojego męża i napisała o nim, nie pozostawiając wątpliwości - "Jest moją miłością i moją miłością pozostanie do końca życia! To jest facet, o którym marzyłam, śniłam i chciałam. Wzorowy mąż i kochający ojciec, człowiek, z którym spędzę resztę mojego życia".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także