ycipk-2yridp

Agnieszka Sienkiewicz świętuje urodziny. Przez Wikipedię czekają ją drugie

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie z urodzinowym tortem, dodając, że ten pojawi się jeszcze raz i to w ciągu kilku dni. Według Wikipedii aktorka przyszła na świat 26 lipca. Jej komentarz do tej pomyłki rozbawił fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Sienkiewicz nie raz pokazała, że ma do siebie dystans
Agnieszka Sienkiewicz nie raz pokazała, że ma do siebie dystans (East News)
ycipk-2yridp

"Lata lecą a ja wciąż mam 18 lat! No jak ja to robię, to nie wiem. W dodatku obchodzę urodziny dwa razy!!!!" – napisała Agnieszka Sienkiewicz. Wyjaśniła, że podwójne świętowanie zawdzięcza autorowi Wikipedii.

W związku z pomyłką na popularnej stronie, aktorka dostaje życzenia nie tylko w prawdziwym dniu urodzin. Nie ma z tym jednak problemu. "Internety czasem kłamią ale biorę to 'na klatę'!!!" – stwierdziła i dodała, że nie ma nic przeciwko obchodzeniu urodzin dwa razy w roku.

ycipk-2yridp

Agnieszka Sienkiewicz często pokazuje dystans do siebie i stawia na szczerość w mediach społecznościowych. – Był taki czas, kiedy przejmowałam się i zastanawiałam, jak będę odebrana przez internautów – mówiła w rozmowie z WP Kobieta.

Podkreśliła, że czuje internetową presję nie tylko jako aktorka, ale zwłaszcza jako matka. – Tzw. fit-mamy i masa publicznych osób przekonuje, że po ciąży masz od razu zabrać się do ćwiczeń i szybko wrócić do formy. A może ja nie chcę? Może chcę tym wielkim cycem karmić jak najdłużej, i wolę to niż biegać na trening – stwierdziła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2yridp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2yridp

ycipk-2yridp
ycipk-2yridp