GwiazdyAgnieszka Włodarczyk żegna Piotra Woźniaka-Staraka. "Do zobaczenia w lepszym świecie"

Agnieszka Włodarczyk żegna Piotra Woźniaka-Staraka. "Do zobaczenia w lepszym świecie"

Agnieszka Włodarczyk żegna Piotra Woźniaka-Staraka. "Do zobaczenia w lepszym świecie"
Karolina Błaszkiewicz

22.08.2019 21:03, aktual.: 22.08.2019 21:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Włodarczyk nie przeszła obojętnie obok tragicznych wydarzeń na Mazurach. Piotr Woźniak-Starak był jej przyjacielem. W poruszającym wpisie na Instagramie aktorka dziękuje producentowi "za parę rzeczy".

Piotr Woźniak-Starak – wpis Agnieszki Włodarczyk

#

Agnieszka Włodarczyk jest kolejną znaną osobą, która korzysta z mediów społecznościowych, by wyrazić swój ból po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jej słowa wyróżniają się jednak na tle innych. Włodarczyk opowiedziała o bliskiej relacji z producentem. Z każdego zdania można łatwo wywnioskować, że dla aktorki Woźniak-Starak był niezwykle ważnym człowiekiem.

"Wiesz co? Nigdy nie miałam okazji, żeby podziękować Ci za parę rzeczy... Dziękuję Ci za dobroć, troskę, za to, że nigdy nawet przez moment nie czułam się źle w Twoim towarzystwie..." – zaczyna Włodarczyk. "Za ogromną gościnność, za rozmowy o muzie i filmach... Za to, że obdarzyłeś mnie ogromnym zaufaniem jakbym była członkiem rodziny... Że mówiłeś do mnie 'Sister'. Że robiłeś sobie ze mnie jaja – kocham to… Że mówiłeś, że masz dziewięć żyć... Wierzyłam w to. Ale w to, co się zdarzyło uwierzyć nie mogę, Piotruś" – czytamy.

Na koniec Włodarczyk zwraca się do przyjaciela, pisząc: "Do zobaczenia w lepszym świecie. Uściskaj ode mnie Zbyszka Wodeckiego, przybij piątkę z Michaliną Wisłocką". Aktorka dodaje, że nigdy o nim nie zapomni. Składa również kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak i jego rodzinie.

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Edward Miszczak: "Trzymamy kciuki za Agnieszkę. Dostała straszne wiadomości"

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.