ycipk-47sag4

Agnieszka Włodarczyk żegna Piotra Woźniaka-Staraka. "Do zobaczenia w lepszym świecie"

Agnieszka Włodarczyk nie przeszła obojętnie obok tragicznych wydarzeń na Mazurach. Piotr Woźniak-Starak był jej przyjacielem. W poruszającym wpisie na Instagramie aktorka dziękuje producentowi "za parę rzeczy".
Podziel się
Agnieszka Włodarczyk o Piotrze Woźniaku-Staraku
Agnieszka Włodarczyk o Piotrze Woźniaku-Staraku (ONS.pl)
ycipk-47sag4

Piotr Woźniak-Starak – wpis Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk jest kolejną znaną osobą, która korzysta z mediów społecznościowych, by wyrazić swój ból po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jej słowa wyróżniają się jednak na tle innych. Włodarczyk opowiedziała o bliskiej relacji z producentem. Z każdego zdania można łatwo wywnioskować, że dla aktorki Woźniak-Starak był niezwykle ważnym człowiekiem.

ycipk-47sag4

"Wiesz co? Nigdy nie miałam okazji, żeby podziękować Ci za parę rzeczy... Dziękuję Ci za dobroć, troskę, za to, że nigdy nawet przez moment nie czułam się źle w Twoim towarzystwie..." – zaczyna Włodarczyk. "Za ogromną gościnność, za rozmowy o muzie i filmach... Za to, że obdarzyłeś mnie ogromnym zaufaniem jakbym była członkiem rodziny... Że mówiłeś do mnie 'Sister'. Że robiłeś sobie ze mnie jaja – kocham to… Że mówiłeś, że masz dziewięć żyć... Wierzyłam w to. Ale w to, co się zdarzyło uwierzyć nie mogę, Piotruś" – czytamy.

Na koniec Włodarczyk zwraca się do przyjaciela, pisząc: "Do zobaczenia w lepszym świecie. Uściskaj ode mnie Zbyszka Wodeckiego, przybij piątkę z Michaliną Wisłocką". Aktorka dodaje, że nigdy o nim nie zapomni. Składa również kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak i jego rodzinie.

ycipk-47sag4

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Edward Miszczak: "Trzymamy kciuki za Agnieszkę. Dostała straszne wiadomości"


ycipk-47sag4

ycipk-47sag4
ycipk-47sag4