Trwa ładowanie...
d3y0ngb

Agnieszka Włodarczyk żegna Piotra Woźniaka-Staraka. "Do zobaczenia w lepszym świecie"

Agnieszka Włodarczyk nie przeszła obojętnie obok tragicznych wydarzeń na Mazurach. Piotr Woźniak-Starak był jej przyjacielem. W poruszającym wpisie na Instagramie aktorka dziękuje producentowi "za parę rzeczy".
Podziel się
Agnieszka Włodarczyk o Piotrze Woźniaku-Staraku
Agnieszka Włodarczyk o Piotrze Woźniaku-Staraku (ONS.pl)
d3y0ngb

Piotr Woźniak-Starak – wpis Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk jest kolejną znaną osobą, która korzysta z mediów społecznościowych, by wyrazić swój ból po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jej słowa wyróżniają się jednak na tle innych. Włodarczyk opowiedziała o bliskiej relacji z producentem. Z każdego zdania można łatwo wywnioskować, że dla aktorki Woźniak-Starak był niezwykle ważnym człowiekiem.

d3y0ngb

"Wiesz co? Nigdy nie miałam okazji, żeby podziękować Ci za parę rzeczy... Dziękuję Ci za dobroć, troskę, za to, że nigdy nawet przez moment nie czułam się źle w Twoim towarzystwie..." – zaczyna Włodarczyk. "Za ogromną gościnność, za rozmowy o muzie i filmach... Za to, że obdarzyłeś mnie ogromnym zaufaniem jakbym była członkiem rodziny... Że mówiłeś do mnie 'Sister'. Że robiłeś sobie ze mnie jaja – kocham to… Że mówiłeś, że masz dziewięć żyć... Wierzyłam w to. Ale w to, co się zdarzyło uwierzyć nie mogę, Piotruś" – czytamy.

Na koniec Włodarczyk zwraca się do przyjaciela, pisząc: "Do zobaczenia w lepszym świecie. Uściskaj ode mnie Zbyszka Wodeckiego, przybij piątkę z Michaliną Wisłocką". Aktorka dodaje, że nigdy o nim nie zapomni. Składa również kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak i jego rodzinie.

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Edward Miszczak: "Trzymamy kciuki za Agnieszkę. Dostała straszne wiadomości"

d3y0ngb

Podziel się opinią

Share

d3y0ngb

d3y0ngb