Blisko ludziAgnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Opisała ją przyjaciółka

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Opisała ją przyjaciółka

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz

31.08.2020 09:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Woźniak-Starak 14 września po raz pierwszy poprowadzi "Dzień Dobry TVN" w duecie z Ewą Drzyzgą. Ta informacja zelektryzowała media i fanów dziennikarki, która wraca do stacji rok po śmierci męża. Podekscytowani są też jej przyjaciele, w tym menadżerka Kate Frydrych.

Na jej powrót czekało wielu. Teraz już wiadomo, że Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin w TVN-owskiej "śniadaniówce". Po stracie ukochanego męża dziennikarka przez jakiś czas nie chciała pokazywać się publicznie. Nic dziwnego – musiała dojść do siebie i zbudować swoje życie na nowo, bez Piotra Woźniaka-Staraka.

Agnieszka Woźniak-Starak – "Dzień Dobry TVN"

Po jakimś czasie Agnieszka przyjęła propozycję poprowadzenia audycji w Newonce Radio. Zgodziła się i została niezwykle ciepło przyjęta przez słuchaczy. Innym wyzwaniem będzie dla niej na pewno prowadzenie programu śniadaniowego. Jej partnerką została Ewa Drzyzga. Mimo doświadczenia Woźniak-Starak nie ukrywa, że się stresuje.

Ma jednak ogromny doping ze strony bliskich jej osób. Taką na pewno jest jej menadżerka Kate Frydrych. W ramach wsparcia opublikowała zdjęcia Agnieszki – w tym jedno sauté – i podpisała je tak: "To jest Agnes. Agnes jest super. Od 14 września będzie można oglądać ją w 'DDTVN' w roli prowadzącej. Właścicielka 7 psów, wrażliwa, mądra, błyskotliwa. Na tym zdjęciu co prawda wygląda jak anioł, ale to totalny łobuz. Nudy nie ma. Go Agnes!".

Z takim wsparciem można góry przenosić.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (191)
Zobacz także