Trwa ładowanie...

Ostatni prezent Piotra Woźniaka-Staraka dla Agnieszki Woźniak-Starak. To był podarunek na rocznicę ślubu

"Byli zgodnym i kochającym się małżeństwem" – tak o Agnieszce Woźniak-Starak i Piotrze Woźniaku-Staraku mówili najbliżsi znajomi i przyjaciele. Wiadomo również, że producent lubił rozpieszczać swoją żonę.

Share
Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała mieszkanie o wartości 16 milionów złotych
Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała mieszkanie o wartości 16 milionów złotych Źródło: ONS
dmyhyag

Zbliża się trudny czas dla Agnieszki Woźniak-Starak. Piotr Woźniak-Starak zaginął 17 sierpnia 2019 roku w nocy z soboty na niedzielę na jeziorze Kisajno. 18 sierpnia rozpoczęto poszukiwania producenta. 3 dni później jego ciało odnaleźli płetwonurkowie. Po stracie ukochanego dziennikarka pogrążyła się w żałobie. Zrezygnowała z pracy i zaszyła się w górach. Całkowicie zrezygnowała z życia publicznego.

Ostatni prezent Piotra Woźniaka-Staraka dla Agnieszki Woźniak-Starak był warty 16 milionów złotych

Zawsze jednak mogła liczyć na wsparcie najbliższych. I tak kilka miesięcy po tragicznej stracie wróciła do warszawskiego życia z gromadą czworonożnych przyjaciół. Zrezygnowała z pracy w telewizji, jednak możemy jej słuchać podczas audycji radiowych.

Ten trudny czas dziennikarka spędziła w cichych i majestatycznych górach. Wielokrotnie powtarzała, że tam czuje się najlepiej. Jednak kiedy znudzi się jej sielski obrazek, zawsze do dyspozycji ma apartament, który podarował jej ukochany z okazji trzeciej rocznicy ślubu. Mieszkanie znajduję się w centrum Nowego Jorku. A jego cena to około 16 milionów dolarów. Warto zaznaczyć, że jego lokalizacja nie jest przypadkowa. Producent był bardzo związany ze Stanami Zjednoczonymi, a szczególnie z tą metropolią.

Smacznego na dzień dobry, Odc. 5: Owsianka w słoiku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dmyhyag

Podziel się opinią

Share
dmyhyag
dmyhyag
Strona Główna WP