Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak świętuje 44. urodziny. Jej życie uczuciowe to słodko-gorzka historia

Agnieszka Woźniak-Starak skończyła 44 lata. Połowę swojego życia spędziła, pracując jako dziennikarka – najpierw w radiu, a następnie w telewizji. Ma za sobą trzy poważne związki, w tym dwa małżeństwa. Swoją wielką miłość, Piotra Woźniaka-Staraka, straciła w tragicznym wypadku na jeziorze w 2019 roku.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-StarakŹródło: AKPA
d36em7s
d36em7s

Agnieszka Woźniak Starak, wcześniej znana jako Agnieszka Szulim, ukończyła studia dziennikarskie i swoją karierę rozpoczęła w 2003 roku w radiowej Jedynce. Następnie przeszła do Telewizji Polskiej, by tam zadebiutować jako prowadząca programów śniadaniowych "Kawa czy herbata?" oraz "Pytanie na śniadanie". 

Nie chciała dać się jednak zamknąć w sztywne ramy i wizerunek grzecznej prezenterki, dlatego w 2013 roku rozpoczęła współpracę z TVN-em. Tam prowadziła takie programy, jak "Aplauz, aplauz", "Ameryka Express", "Big Brother Arena" czy "Na językach". Po przerwie, w trakcie której przeżywała żałobę po mężu, powróciła do telewizji jako nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN".

Pierwsze małżeństwo Agnieszki Szulim

W 2008 roku Agnieszka Szulim poślubiła motocyklistę rajdowego Adama Badziaka. Nie była to oczywiście prosta decyzja. "Pewnie, że mieliśmy [wątpliwości - przyp. red.], zawsze myśli się: czy to na pewno to? Nikt przecież nie daje gwarancji. (...) Nawet tuż przed ślubem się pokłóciliśmy, stwierdziliśmy: no to ślubu nie bierzmy" – mówiła wówczas dziennikarka na łamach "Vivy!". Ich związek nie wzbudzał szczególnego zainteresowania w mediach. Ostatecznie nie przetrwał próby czasu, a dziennikarka rozstanie tłumaczyła stwierdzeniem, że oboje nie chcą zepsuć życia dziecku, które mogłoby się pojawić w ich życiu. Po trzech latach bycia w separacji Szulim i Badziak rozwiedli się. Miało to miejsce w 2015 roku.

Agnieszka Szulim i Adam Badziak wzięli ślub w 2008 roku AKPA
Agnieszka Szulim i Adam Badziak wzięli ślub w 2008 roku Źródło: AKPA
Małżeństwo Szulim i Badziaka trwało siedem lat AKPA
Małżeństwo Szulim i Badziaka trwało siedem lat Źródło: AKPA

Agnieszka Szulim w trakcie separacji z mężem była przez niedługi czas związana z restauratorem Maciejem Żakowskim – synem znanego polskiego dziennikarza Jacka Żakowskiego. Relacja zakończyła się w 2014 roku. 

Agnieszka Szulim spotykała się z Maciejem Żakowskim AKPA
Agnieszka Szulim spotykała się z Maciejem Żakowskim Źródło: AKPA

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak – historia miłości

Jeszcze tego samego roku na jaw wyszło, że Agnieszka Szulim spotyka się z producentem Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Para poznała się znacznie wcześniej na imprezie zorganizowanej przez mężczyznę. Dziennikarka miała od razu się nim zauroczyć. "To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Pamiętam, jak wyglądał, ale przede wszystkim uderzyło mnie to, że poznałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze" – mówiła w "Vivie!".

d36em7s

Jednak do pierwszej randki doszło dopiero rok później. W 2015 roku podczas "Balu Nocy Letniej" Fundacji TVN Woźniak-Starak nieoczekiwanie, na oczach wszystkich zgromadzonych, oświadczył się ukochanej. Para wzięła ślub w sierpniu kolejnego roku. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w Wenecji, a prezenterka przyjęła nazwisko męża. 

Niestety sielanka tych dwojga została przerwana na krótko przed trzecią rocznicą ślubu. W sierpniu 2019 roku Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Wtedy Agnieszka Woźniak-Starak na rok zrezygnowała z pracy zawodowej i zniknęła z życia publicznego, by móc w spokoju przeżyć żałobę. Po powrocie dziennikarka zdecydowała się na ważne wyznanie. "Jestem w stanie zrozumieć ból kobiet, gdy tracą ciążę, bo sama przez to niejednokrotnie przeszłam. Podobnie jak miliony innych kobiet. Moja druga ciąża miała poważną wadę genetyczną. Nie musiałam podejmować decyzji o aborcji, bo życie zadecydowało za mnie" – powiedziała w wywiadzie dla "Pani". 

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem Woźniakiem-Starakiem AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem Woźniakiem-Starakiem Źródło: AKPA, fot: AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak rok po zaręczynach byli już po ślubie AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak rok po zaręczynach byli już po ślubie Źródło: AKPA, fot: AKPA

Od czasu powrotu do mediów w 2020 roku Agnieszka Woźniak-Starak niezwykle pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Na swoim instagramowym profilu zamieszcza głównie treści związane z działalnością zawodową. Wiadomo, że opiekuje się kilkoma psami, które przygarnęła ze schroniska. Od czasu straty męża nie była widziana w objęciach żadnego innego mężczyzny, choć media plotkarskie próbują doszukać się w jej życiu nowego romansu. 

d36em7s

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Przyjaciółka zdradziła ksywkę Agnieszki Woźniak-Starak w "DDTVN"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d36em7s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36em7s