Blisko ludziAgnieszka Woźniak-Starak w letniej sukience pokazuje nogi. Kolejna udana stylizacja gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak w letniej sukience pokazuje nogi. Kolejna udana stylizacja gwiazdy

Stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak
Stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak
Źródło zdjęć: © AKPA | fot.M.Baranowski
Marta Kutkowska
06.08.2021 12:10

Agnieszka Woźniak-Starak to niekwestionowana ikona stylu. Gwiazda nie stroni od trendów, a ma do nich wyjątkowe oko. Choć aura nas nie rozpieszcza, ona postawiła na zwiewną stylizację odsłaniającą nogi.

Prezenterka "Dzień dobry TVN" może się pochwalić imponującą garderobą. Chętnie miksuje ubrania od najdroższych projektantów z rzeczami z sieciówek. Styliści doceniają ją jej niezobowiązujący styl boho. Dzisiaj udowodniła, że w kwestii wyboru stroju nie ma sobie równych.

Styl na co dzień

Agnieszka Woźniak-Starak zawsze błyszczy na czerwonym dywanie, ale stylowa jest w każdej stylizacji. Dziennikarka uwielbia sport, czynnie trenuje między innymi pilates, a w wolnych chwilach wybiera aktywności na świeżym powietrzu. Wybiera dobrej jakości dresy i obuwie. Ostatnio gwiazda przebywała w Gałkowie, u swojej przyjaciółki, Karoliny Ferenstein-Kraśko. Tak oddawała się swojej wielkiej pasji, jaką jest jeździectwo. 

Widać, że gwiazda wypoczęła na łonie natury i zrelaksowana wróciła do swoich obowiązków zawodowych. Dzisiaj poprowadziła wydanie "Dzień Dobry TVN". Fotoreporterzy przyłapali ją pod studiem. Nie mogło być mowy o wpadce. Choć aura nie sprzyja, Agnieszka wyglądała zjawiskowo.

Ściągawka ze stylu

Stylizacje gwiazdy zazwyczaj są proste, składają się z dobrej jakości ubrań, a całość podkreślają wyszukane dodatki. Dzisiaj Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na zwiewną, wzorzystą sukienkę mini. Ciekawym elementem looku były buty - masywne kowbojki przełamujące subtelność sukienki. Gwiazda zdecydowała się na minimalistyczną, złotą biżuterię. By osłonić się przed deszczem, uzupełniła strój czarnym trenczem. Każda fashionistka z pewnością będzie chciała skopiować tę stylizację.

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA
fot.M.Baranowski
scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA fot.M.Baranowskifot.M.Baranowski

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl