GwiazdyAgnieszka Woźniak-Starak wspiera internautkę. Kobieta również jest wdową

Agnieszka Woźniak-Starak wspiera internautkę. Kobieta również jest wdową

Agnieszka Woźniak-Starak wspiera internautkę. Kobieta również jest wdową
Źródło zdjęć: © AKPA
18.09.2019 11:56, aktualizacja: 30.10.2019 20:17

Agnieszka Woźniak-Starak nawet w trudnych chwilach nie zapomina o swoich fanach. Prezenterka skomentowała poruszający wpis internautki, która straciła w wypadku męża.

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka opublikowała długi i wzruszający wpis na swoim koncie na Instagramie. Odpowiedziało na niego wiele osób. Szczególnie poruszający był komentarz pewnej internautki.

"2 lata temu przeżyłam podobną historię. Mój ukochany mąż zginął. Świat dla mnie nie istniał. Zostałam z dwójką dzieci sama. Owszem, rodzina była blisko. Każdy mówi, że czas leczy rany. Ale chyba nie dla mnie. Bo cholernie boli. Od samego początku wspierałam panią i mam nadzieję, że zaświeci jeszcze słońce dla pani, jak i dla mnie" – napisała kobieta.

Agnieszka Woźniak-Starak odniosła się do słów kobiety. Widać, że nawet w trudnych chwilach nie zapomina o swoich fanach. "Też mam taką nadzieję, dla nas obu" – skomentowała.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z soboty (17.08.2019) na niedzielę na jeziorze Kisajno. 18 sierpnia rozpoczęto poszukiwania producenta. Kilka dni później jego ciało odnaleźli płetwonurkowie. Po jego śmierci media społecznościowe zalały pełne żalu wpisy – autorstwa jego znajomych i przyjaciół.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl