Trwa ładowanie...
dalmvdd

Agnieszka Woźniak-Starak zaangażowała się w poszukiwanie psa. Prosi internautów o pomoc

Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie przechodzi obojętnie, gdy zwierzętom dzieje się krzywda. Sama zajmuje się siódemką psów, które jak twierdzi, są jej najlepszymi kompanami. Teraz prosi internautów o pomoc w poszukiwaniach psa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Woźniak-Starak zaangażowała się w poszukiwanie psa
Agnieszka Woźniak-Starak zaangażowała się w poszukiwanie psa (ONS)
dalmvdd

Dziennikarka po stracie męża Piotra Woźniaka-Staraka zniknęła z życia publicznego i mediów społecznościowych na kilka miesięcy. Przebywała wtedy w górach z przyjaciółmi i szukała spokoju i ciszy. Gdy wróciła do pracy, ogłosiła, że nie jest już sama. Ma kilka psów, a opieka nad nimi wypełnia jej dzień.

Agnieszka Woźniak- Starak zaangażowała się w szukanie psa

Prezenterka angażuje się w akcje dotyczące ochrony zwierząt. Kiedy w Polsce wybuchła epidemia, apelowała, by nie porzucać zwierząt. Udostępniała grafiki, które miały uświadomić ludziom, że czworonogi nie roznoszą wirusa, a porzucanie czy usypianie jest niemoralne.

dalmvdd

Teraz również chce pomóc psu. Na swoim InstaStory udostępniła apel jednej z internautek o pomoc w poszukiwaniu psa. Czworonóg miał zerwać się ze smyczy w Warszawie przy ulicy Filtrowej. Potem był widziany w okolicy Woronicza. Zrozpaczona właścicielka prosi o kontakt. W całym mieście pojawiły się również ulotki ze zdjęciem psa oraz numerami telefonów.

Instagram

Zobacz także: SIŁACZKI program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dalmvdd

Podziel się opinią

Share

dalmvdd

dalmvdd