Trwa ładowanie...
d2j5ilb

Aida Kosojan-Przybysz nie będzie zeznawać. "To dla mnie bardzo niekomfortowa sytuacja"

Na początku 2019 roku Weronika Rosati zgłosiła na policję sprawę pobicia przez swojego partnera, Roberta Śmigielskiego. Jedną z osób, które miały zeznawać w sprawie jest wróżka Aida. Teraz sama zainteresowana zabrała głos.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spór pomiędzy aktorką a lekarzem jest jednym z najgłośniejszych tematów ostatnich miesięcy
Spór pomiędzy aktorką a lekarzem jest jednym z najgłośniejszych tematów ostatnich miesięcy (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
d2j5ilb

"Obowiązuje mnie dyskrecja" - pisze kobieta na swoim profilu w mediach społecznościowych. "Nigdy za próg swojego gabinetu nie wynoszę informacji na temat osób, którym pomagam. Z nimi przeżywam ich dramaty i cierpienia... nie udzielam informacji na ich temat, nie podaję nazwisk, niezależnie od tego czy to jest aktor z pierwszych stron gazet czy polityk. Wielokrotnie byłam proszona o zeznawanie w salach sądowych, zawsze odmawiałam, to dla mnie bardzo niekomfortowa sytuacja" - dodaje wróżka.

Spór pomiędzy aktorką a lekarzem jest jednym z najgłośniejszych tematów ostatnich miesięcy.

d2j5ilb

– Uderzył mnie, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem gdy trzymałam córeczkę na rękach – wyznała Magdalenie Środzie Weronika Rosati.

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

– O przemocy milczałam, ale mniej ze strachu, bardziej ze wstydu. Myślałam: wszyscy powiedzą, że Weronice znów się nie udało, kolejny facet, kolejna porażka! Nie chciałam porażek. Poza tym byłam zakochana, wierzyłam w przemianę. Każda kobieta wierzy, prawda? – dodała w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

d2j5ilb

Z kolei Robert Śmigielski przesłał Wirtualnej Polsce swoje oświadczenie, w którym odniósł się do zaistniałej sytuacji.

"Weronika Rosati skutecznie uniemożliwia mi utrzymywanie kontaktów z naszą córką, a jej żądania finansowe eskalują z każdym dniem, co zmusiło mnie do wkroczenia na drogę sądową" - pisze lekarz. "Nie stosowałem wobec Weroniki Rosati przemocy fizycznej, psychicznej, ani ekonomicznej, a była partnerka od początku naszej znajomości jest w pełni świadoma mojej sytuacji rodzinnej, co nie stanowiło dla niej przeszkody w utrzymywaniu ze mną bliskich relacji".

O tym, że Aida ma zeznawać w sprawie Rosati i Śmigielskiego doniósł "Fakt", który miał dotrzeć do bliskiej znajomej wróżki.

d2j5ilb

- Weronika poznała Aidę kilka lat temu - mówił informator Faktowi. - Jest jej klientką. Zwierzała się jej i radziła w sprawach miłosnych. Aida sporo wie o jej życiu osobistym. Trzeba jednak pamiętać, że Aida jest profesjonalistką i nie angażuje się emocjonalnie w sprawy swoich klientów. Musi być dyskretna. Na pytania śledczych zamierza odpowiadać w sposób wyważony i zdystansowany.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2j5ilb

Podziel się opinią

Share

d2j5ilb

d2j5ilb