Blisko ludziAlec i Hilaria Baldwin bardzo przeżyli poronienie. Zdradzili, czy planują kolejne dziecko

Alec i Hilaria Baldwin bardzo przeżyli poronienie. Zdradzili, czy planują kolejne dziecko

Alec i Hilaria Baldwin bardzo przeżyli poronienie. Zdradzili, czy planują kolejne dziecko
Źródło zdjęć: © Getty Images
22.11.2019 14:47, aktualizacja: 22.11.2019 16:46

Alec i Hilaria Baldwin mają za sobą ciężki czas. Hilaria straciła dziecko w 4. miesiącu ciąży. Teraz po raz pierwszy od ogłoszenia tej smutnej wiadomości, para pokazała się publicznie.

Hillaria Baldwin i aktor Alec Baldwin od 2012 roku są małżeństwem. Para spodziewała się piątego dziecka, jednak 12 listopada 35-letnia Hilaria poinformowała na Instagramie, że poroniła. Jest to jej druga utrata dziecka w tym roku.

"Z przykrością informujemy, że dzisiaj dowiedzieliśmy się, że nasze dziecko zmarło mając 4 miesiące. Chcemy również, abyście wiedzieli, że mimo że nie czujemy się teraz dobrze, będziemy. Mamy tyle szczęścia z naszym czworgiem zdrowych dzieci - i nigdy tego nie stracimy" - napisała na Instagramie. Teraz para po raz pierwszy od tego wyznania pokazała się publicznie podczas American Museum of Natural History’s 2019 Museum Gala.

Alec i Hilaria Baldwin - poronienie

35-letnia Hilaria wyznała, że czuje się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie po tym, jak podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Dzięki temu ma też poczucie, że nie jest z tym problemem sama. "Podzielenie się taką informacją może być trudne, ale kiedy już to zrobisz, bardziej dociera do ciebie to, co się stało. A to może cię uleczyć" - podkreśliła.

Jej lepsze samopoczucie widać na zdjęciach z gali, na której pojawiła się z mężem. "Mamy zamiar mieć kolejne dziecko, tylko nie teraz. To kwestia czasu" - powiedział "Extra" Alec Baldwin podczas gali, na której się pojawili.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta