GwiazdyAleksandra Domańska przeszła metamorfozę. Ma nową fryzurę

Aleksandra Domańska przeszła metamorfozę. Ma nową fryzurę

Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Źródło zdjęć: © AKPA

11.12.2020 18:04, aktual.: 02.03.2022 20:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksandra Domańska zagra główną rolę w nowym serialu Polsatu "Mecenas Porada". Na potrzeby roli przeszła metamorfozę. Na co dzień ma krótkie włosy i nie nosi makijażu, jednak na ekranie będzie się prezentować zupełnie inaczej.

Aleksandra Domańska zdobyła popularność dzięki głównej roli w filmie "Podatek od miłości". Później otrzymywała kolejne role w serialach, a na fali popularności wzięła udział w programie "Ameryka Express", który wraz ze swoim bratem Dawidem wygrała. I choć mogłoby się wydawać, że po zwycięstwie w popularnym show jej kariera nabierze tempa, to jednak stanęła w miejscu.

Domańska na jakiś czas postanowiła wycofać się z show biznesu. Diametralnie zmieniła wizerunek, obcięła włosy na krótko, przestała się malować. Nie pasowało jej, że twórcy filmowi chcieli ją zmieniać na siłę. - Nie jest tajemnicą, jak wyglądają rozmowy podczas doboru obsady. Często spotykałam się w pracy z tym, że ktoś chciał zrobić produkt także ze mnie. Chciano, żebym była szczuplejsza, milsza, uśmiechnięta oraz żebym grzecznie odpowiadała na pytania" – powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z "Newserią".

Aleksandra Domańska zagra w nowym serialu

Jednak jak się okazuje, po chwilowej nieobecności w telewizji, Domańska powraca i to w głównej roli. Aktorka zagra w nowym serialu Polsatu "Mecenas Porada". Wcieli się młodą prawniczkę, która dopiero co zdała egzamin adwokacki. Aleksandra na potrzeby produkcji zmieniła się niczym kameleon. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia z planu. Domańska jako prawniczka będzie ubierać się elegancko w sukienki i marynarki, a do tego będzie miała dłuższe kręcone włosy. Trzeba przyznać, że dawno nie widzieliśmy jej w tak poważnym wydaniu.

O czym będzie serial "Mecenas Porada"?

Serial "Mecenas Porada" będzie opowiadać historię świeżo upieczonej prawniczki Katarzyny Porady, która właśnie zdała egzamin na adwokata. Ośmielona uzyskaniem dyplomu uda się do szefowej w kancelarii, w której pracuje, po podwyżkę. Jednak zamiast dodatkowych pieniędzy otrzyma... wypowiedzenie. Zdesperowana Porada postanowi wynająć boks w galerii handlowej, gdzie będzie oferować klientom pomoc prawną. Oprócz Domańskiej w obsadzie pojawią się m.in.: Radosław Pazura, Antonii Pawlicki, Monika Krzywkowska czy Piotr Gąsowski.

Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska© AKPA
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska© AKPA
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także