Trwa ładowanie...

Problemy zdrowotne Ewy Drzyzgi. Długo nie wiedziała, skąd się wzięły

Ewa Drzyzga od lat pracuje jako dziennikarka społeczna, dlatego miała okazję poznać tysiące poruszających ludzkich historii. Dziś Drzyzga zmaga się z problemami zdrowotnymi, a lekarka postawiła zaskakującą diagnozę.

Share
Ewa Drzyzga
Ewa DrzyzgaŹródło: AKPA
davafe9

Ewa Drzyzga to obecnie jedna ze współprowadzących program "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka świetnie sobie radzi razem w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak i widać, że najlepiej odnajduje się w rozmowach z osobami, których poważnie doświadczył los.

Nic dziwnego w końcu Ewa Drzyzga przez wiele lat prowadziła kultowy program "Rozmowy w toku", do którego przychodzili Polacy z przeróżnymi historiami i problemami.

Jak donosi "Super Express", Drzyzga bardzo wczuwała się w rolę gospodyni programu i powierniczki ludzkich tragedii. "Z dala od kamer przeżywała prawdziwy dramat i niemal nikt nie wiedział, że było z nią aż tak źle. Gwiazda TVN, która od lat uśmiecha się do nas z ekranu, wypłakała morze łez" - pisze tabloid.

davafe9

Życie w ciągłym napięciu odbiło się na zdrowiu Ewy Drzyzgi. Dzisiaj dziennikarka zmaga się z silnymi bólami kręgosłupa. "To wszystko ze stresu. (...) Jedna z rehabilitantek mi to uświadomiła: "'Pani za dużo na siebie bierze'. Pytam, jak za dużo, pracuję, zajmuję się dziećmi, jak każdy. Tyle że jej nie chodziło o to, że zasuwam za dużo godzin. Tylko że biorę na siebie zbyt wiele ludzkich emocji" - zapewniła w rozmowie z magazynem "Twój Styl".

Zdzisław Mac o życiu bezdomnego. Legendarny dziennikarz przeżył trudne chwile

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
davafe9

Podziel się opinią

Share
davafe9
davafe9