Trwa ładowanie...
aleksandra domańska

Aleksandra Domańska w kampanii #sexedpl. Opowiedziała o swoim pierwszym razie

"Nie mogłam uwierzyć w to, że byłam dla siebie tak bardzo surowa" – mówi o swoim pierwszym razie Aleksandra Domańska. Na to wyznanie zdobyła się w ramach kampanii Anji Rubik #SexEdPL.

Share
Aleksandra Domańska w kampanii #sexedpl. Opowiedziała o swoim pierwszym razie
Źródło: Instagram.com
d2epx2l

Aleksandra Domańska przyznała, że gdy miała 17 lat, zdobyła się na odwagę, aby ze swoim ówczesnym chłopakiem zacząć poznawać wzajemnie swoje ciała. "Pamiętam jakie myśli mi wtedy towarzyszyły. 'To jest ogromny grzech', 'coś musi być ze mną nie tak, skoro nie mogę nad tym zapanować', 'kompletnie nie wiem, co robić', 'to jest złe'" – wspomina aktorka. Jej relację można przeczytać na instagramowym profilu akcji #SexEdPL.

Dziś Aleksandra Domańska jest przed 30. i wie, że podejmowanie intymnych tematów to nic złego. Długo jednak nie potrafiła się przełamać. Z opowieści aktorki dowiadujemy się, co zrobiła, gdy pojawiły się dylematy. "Na drugi dzień, przerażona postanowiłam ten temat poruszyć z dwiema koleżankami. Zapytałam je, czy one ze swoimi chłopkami 'tylko się całują', czy może idą dalej. Dziewczyny zaczęły się śmiać i patrzeć na mnie trochę ze zdziwieniem, trochę z czułością" - opowiada Domańska.

Jak podkreśla, odbyły wtedy poważną rozmowę. "Nie mogłam uwierzyć w to, że byłam dla siebie tak bardzo surowa" – czytamy.

Aktorka zauważa, że zrozumiała wówczas, że reakcje jej ciała były normalne, piękne i naturalne. Swój pierwszy raz przeżyła z osobą, którą kochała i której ufała. "To na pewno nie było złe" – przyznała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2epx2l

Podziel się opinią

Share
d2epx2l
d2epx2l