Trwa ładowanie...
d2x7s90

Aleksandra Kwaśniewska o płaskorzeźbie Ireny Szewińskiej. Ironiczny komentarz w punkt

Ola Kwaśniewska nie mogła powstrzymać się od skomentowania wyglądu tablicy, która jakiś czas temu zawisła w szkole podstawowej w Łomiankach. Płaskorzeźba ciągle wzbudza emocje – Irena Szewińska, którą ma przedstawiać, nijak nie oddaje jej prawdziwego wyglądu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ola Kwaśniewska szczera do bólu
Ola Kwaśniewska szczera do bólu (East News)
d2x7s90

Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich dołączyła do grona osób, którym tablica ze słynną lekkoatletką – delikatnie mówiąc – nie przypadła do gustu.

Ola Kwaśniewska – płaskorzeźba Ireny Szewińskiej

– Jestem za stawianiem pomników Szewińskiej i nazywaniem Jej imieniem ulic. Powoli jednak skłaniam się ku pomysłowi, że zagłosuję na tych, którzy zrobią coś ze stanem polskiego rzeźbiarstwa – tak ocenił zdolności artysty w 2018 r. dziennikarz Michał Majewski. I wiele osób mu w tym wtórowało. Pisali, że widzą Mikołaja Kopernika czy nawet Janusza Panasewicza.

d2x7s90

To Kopernik", "To Panasewicz z Lady Punk albo Khadafi, tak to sobie tłumaczę", "Koleś robił dwa lata temu Micka Jaggera i mu została forma" – pisali brutalnie szczerze internauci.

Aleksandra Kwaśniewska poszła o krok dalej. Nie musiała wiele pisać – do zdjęcia płaskorzeźby dodała krótkie, ironiczne: "Takie piękne". Potem dodała jeszcze podobiznę piłkarza Cristiana Ronaldo, którego przedstawiono w równie interesującej wersji, co Szewińską.

Instagram
Instagram
d2x7s90

Podziel się opinią

Share

d2x7s90

d2x7s90