Trwa ładowanie...

Aleksandra Kwaśniewska o płaskorzeźbie Ireny Szewińskiej. Ironiczny komentarz w punkt

Ola Kwaśniewska nie mogła powstrzymać się od skomentowania wyglądu tablicy, która jakiś czas temu zawisła w szkole podstawowej w Łomiankach. Płaskorzeźba ciągle wzbudza emocje – Irena Szewińska, którą ma przedstawiać, nijak nie oddaje jej prawdziwego wyglądu.

Ola Kwaśniewska szczera do bóluOla Kwaśniewska szczera do bóluŹródło: East News
d1bqgb9

Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich dołączyła do grona osób, którym tablica ze słynną lekkoatletką – delikatnie mówiąc – nie przypadła do gustu.

Ola Kwaśniewska – płaskorzeźba Ireny Szewińskiej


– Jestem za stawianiem pomników Szewińskiej i nazywaniem Jej imieniem ulic. Powoli jednak skłaniam się ku pomysłowi, że zagłosuję na tych, którzy zrobią coś ze stanem polskiego rzeźbiarstwa – tak ocenił zdolności artysty w 2018 r. dziennikarz Michał Majewski. I wiele osób mu w tym wtórowało. Pisali, że widzą Mikołaja Kopernika czy nawet Janusza Panasewicza.

To Kopernik", "To Panasewicz z Lady Punk albo Khadafi, tak to sobie tłumaczę", "Koleś robił dwa lata temu Micka Jaggera i mu została forma" – pisali brutalnie szczerze internauci.

d1bqgb9

Aleksandra Kwaśniewska poszła o krok dalej. Nie musiała wiele pisać – do zdjęcia płaskorzeźby dodała krótkie, ironiczne: "Takie piękne". Potem dodała jeszcze podobiznę piłkarza Cristiana Ronaldo, którego przedstawiono w równie interesującej wersji, co Szewińską.

Krytyczny komentarz Oli Kwaśniewskiej Instagram
Źródło: Instagram
Komentarz Oli Kwaśniewskiej Instagram
Źródło: Instagram
d1bqgb9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bqgb9