GwiazdyAlicja Bachleda Curuś o ciąży. Jeszcze nie życzy sobie gratulacji

Alicja Bachleda Curuś o ciąży. Jeszcze nie życzy sobie gratulacji

Premiera filmu  "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
Premiera filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
AKPA

26.01.2022 14:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

25 stycznia w Warszawie odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu z Alicją Bachledą-Curuś w roli głównej. Po głośnym evencie media plotkarskie rozpisywały się na temat rzekomej ciąży artystki. Teraz gwiazda postanowiła zabrać w tej sprawie głos.

25 stycznia 2022 r. Alicja Bachleda-Curuś pojawiła się na oficjalnej premierze swojego najnowszego filmu. W "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" aktorkę możemy podziwiać u boku Mikołaja Roznerskiego. W produkcji zobaczymy także Macieja Zakościelnego i Katarzynę Skrzynecką.

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży?

Podczas uroczystego pokazu filmowego w Warszawie największą gwiazdą wieczoru była, bez wątpienia, Polka od lat robiąca karierę w Ameryce. Uwagę obecnych przykuła jednak nie stylizacja Bachledy-Curuś, a jej tzw. mowa ciała. Liczne portale plotkarskie spekulowały, że artystka musi być w ciąży, bo podczas eventu niemal nieustannie trzymała się za brzuch.

Premiera filmu  "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
Premiera filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"AKPA

Odpowiedź Alicji Bachledy-Curuś

Plotki rozniosły się na tyle, że gwiazda postanowiła swój obecny stan skomentować. - Naprawdę trzymałam się za brzuch? - wyraźnie rozbawiona zastanowiła się i przyznała, że póki co, nie ma jej czego gratulować. "Przynajmniej nie tego" - sprostowała. W programie "Onet Rano" opowiedziała również o połączeniu kariery zawodowej z macierzyństwem i wychowaniu synka Henia:

- Ja poczułam bardzo wyraźnie, że otwiera się przede mną zupełnie nowy wymiar. Duży bogatszy, głębszy, bardziej właściwy. (...) Natomiast pogodzenie macierzyństwa z rolą zawodową było to dla mnie istotne, żeby nawet dla mojego syna dalej być sobą, żeby nie rezygnować z żadnych pasji. To jest ważne dla dziecka, żeby widziało swoich rodziców szczęśliwych.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)
Zobacz także