Trwa ładowanie...
d1zxaut

Alżbeta Lenska w łzach. "Wszystko jest możliwe!"

W połowie maja tego roku Alżbecie Lenskiej pękł tętniak. Aktorka przeszła poważną operację mózgu, która kompletnie zmieniła jej życie. Teraz powoli wraca do normalności i zdobywa swoje pierwsze szczyty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
15 maja podczas pracy w teatrze Komedia Lenska upadła i została zabrana karetką do szpitala
15 maja podczas pracy w teatrze Komedia Lenska upadła i została zabrana karetką do szpitala (Instagram.com, Fot: Alżbeta Lenska)
d1zxaut

Lenska opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym stoi w stroju narciarskim na zboczu góry. Do fotografii dołączyła opis, w którym pisze, dlaczego to osiągnięcie jest dla niej tak bardzo ważne.

"Może mało mnie widać na tym zdjęciu, ale to co na nim widzę jest dla mega osiągnięciem" - napisała aktorka. "Przed sylwestrem, jeszcze w tym roku zdobyłam szczyt! Jego zdobycie może się wydawać proste, bo moja Zosia też go zdobyła, ale dla mnie pokonanie kilku tras, żeby dostać się na samą górę po tym co mnie spotkało w tym roku i to nie tylko na nogach, ale na mojej ukochanej desce to dla mnie mega szczęście. WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! Uwierzcie w to!! Jeszcze pół roku temu jak byłam w szpitalu a teraz szosuję po górach przy słońcu z całą rodzinką. Wierzę w was wszystkich! Mam nadzieję, że i Wy uwierzycie" - kończy Lenska.

15 maja podczas pracy w teatrze Komedia Lenska upadła i została zabrana karetką do szpitala. Okazało się, że miała w mózgu tętniaka, który pękł i wymaga natychmiastowej operacji. Aktorce udało się przeżyć i wrócić do zdrowia. O swoich przeżyciach i zdobyciu pierwszego szczytu Lenska opowiada w mediach społecznościowych, gdzie nie raz poleciały jej łzy.

Instagram.com

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d1zxaut

Podziel się opinią

Share

d1zxaut

d1zxaut