Blisko ludziAndrzej Piaseczny pokazał, jak mieszka. Wokalista rzadko obnosi się w sieci ze swoim prywatnym życiem

Andrzej Piaseczny pokazał, jak mieszka. Wokalista rzadko obnosi się w sieci ze swoim prywatnym życiem

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska

02.10.2020 09:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Piaseczny na co dzień mieszka pod Kielcami, kupił jednak apartament w Warszawie, który urządził razem ze znaną projektantką. Czyżby szykowały się poważne zmiany w życiu artysty?

Według doniesień medialnych Andrzej Piaseczny kupił luksusowy apartament w stolicy. Podobno po sąsiedzku mieszka jego menadżer. Wnętrza pomagała piosenkarzowi urządzać znana projektantka. Efektami współpracy Piasek podzielił się na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Andrzej Piaseczny chwali się mieszkaniem

"Trwało to i trwało, ale tak naprawdę to bardzo ładne trwanie było i niosło nam na twarze sporo uśmiechu. Pięknie dziękuję za ten czas i efekt" – napisał w podziękowaniach skierowanych do projektantki wokalista i opublikował zdjęcie magazynu, na którym widać, jak urządził salon. Skomentował, że wystrój, na jaki się zdecydował to "eklektyczna mieszanka antyków, nowoczesności i akcentów industrialnych". Dotychczas Andrzej Piaseczny preferował klimaty bliższe naturze. Na swoim profilu na Instagramie pokazywał, jak rozkoszuje się czasem spędzonym w ogrodzie i jaką przyjemność sprawia mu dbanie o przydomową zieleń.

Kiedy obowiązki wzywały go do Warszawy, nocował w hotelach, teraz będzie miał własną przystań.

Ogród Andrzeja Piasecznego robi wrażenie

Andrzej Piaseczny nie publikuje w sieci masy zdjęć ze swojego prywatnego życia. Media społecznościowe służą mu do kontaktów z fanami. Od czasu do czasu uchyli jednak rąbka tajemnicy i pokaże obserwatorom, jak spędza czas we własnych czterech ścianach. W czasie pandemii publikował posty z ogrodu.

Pokazał się podczas zbioru jabłek czy szczepienia porzeczek. Jego ogród robi wrażenie. Być może takie klimaty nieco znudziły się wokaliście i planuje przeprowadzkę, stąd urządził apartament w Warszawie. Nowa inwestycja może oznaczać zmiany.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także