Blisko ludziAndrzej Piaseczny wydał nową piosenkę. Teledysk miał dla niego duże znaczenie

Andrzej Piaseczny wydał nową piosenkę. Teledysk miał dla niego duże znaczenie

Andrzej Piaseczny wydał nowy utwór
Andrzej Piaseczny wydał nowy utwór
Źródło zdjęć: © ONS

09.10.2020 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Piaseczny w mediach społecznościowych opowiedział o swoim nowym utworze oraz teledysku, który miał dla niego duże znaczenie. Artysta wystąpił w nim w niecodziennej formie. "Ciało dorosłego mężczyzny, pełne niedoskonałości i śladów życia, zapisują własnym obrazem" – tłumaczył.

"Przeczytaj Mnie" – tak nazywa się najnowszy utwór Andrzeja Piasecznego. Piosenka ma zwracać uwagę na powierzchowność i pośpiech, w jakim poznajemy nowego osoby, albo wchodzimy w związki. Artysta chce pokazać, że często nie zwracamy uwagę na szczegóły, które mogą być niezwykle istotne w relacjach.

Andrzej Piaseczny pozował bez koszulki. Miał ku temu ważny powód

"To, że nie rzuca się w oczy, nie stanowi o jego mniejszej wadze. Czasem właśnie on jest definicją tego, na co patrzysz. Bądź czuły, bądź wrażliwy. Miej odwagę delikatności równiej w sile wyjściu na barykady. Przeczytaj ze mnie ślad każdego dobrego i złego słowa oraz czynu. Jest zapisany dokładnie tak jak w tobie" – zachęcał.

Sam utwór jest niezwykle emocjonalny, co miał podkreślić teledysk. Andrzej Piaseczny w klipie występował jedynie w bieliźnie, a troje zaprzyjaźnionych plastyków tworzyło na nim obraz. "Ciało dorosłego mężczyzny, pełne niedoskonałości i śladów życia, zapisują własnym obrazem. Choć trwa on jedynie moment, to przecież zostanie jak każda znacząca, miniona chwila" – tłumaczył na swoim profilu na Instagramie.

Rzadko mamy okazję oglądać piosenkarza w takim wydaniu. Nic dziwnego, że fanki Andrzeja Piasecznego doceniają takie fotografie. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komplementów, które tyczyły się nie tylko nowej piosenki, ale również wyglądu artysty.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także