Trwa ładowanie...
d20b3qm
Megafon.pl
Gwiazdy

Angelinie Jolie grożono śmiercią

Angelina Jolie oraz inni aktorzy i twórcy, którzy wystąpili w filmie "In the Land of Blood and Honey", otrzymywali listy z pogróżkami śmierci. Obraz opowiada o konflikcie na Bałkanach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelinie Jolie grożono śmiercią
(AP)
d20b3qm

Angelina Jolie oraz inni aktorzy i twórcy, którzy wystąpili w filmie "In the Land of Blood and Honey", otrzymywali listy z pogróżkami śmierci. Obraz opowiada o konflikcie na Bałkanach. Produkcja jest debiutem reżyserskim aktorki i przedstawia historię zakazanej miłości muzułmanki i Serba podczas wojny w Bośni. Jolie nie tylko stanęła za kamerą, ale i napisała scenariusz. W poniedziałek "In the Land of Blood and Honey" otrzymał pokojową nagrodę na festiwalu w Berlinie.

- Przysyłano mi różne dziwne rzeczy. Pisano do mnie przez sieć - mówi Jolie. - Nikt z obsady nie zwrócił się do mnie ze skargą, ale wiem, że takie rzeczy miały miejsce. Komuś wybito szyby w samochodzie. Innej osobie włamano się do komputera, telefonu.

Gwiazda zrezygnowała z udziału w uroczystej premierze filmu w Belgradzie. Oznajmiła, iż nie chce, aby jej film wykorzystano do celów politycznych w zbliżających się wyborach.

d20b3qm

Na Bałkanach dramat spotkał się z różnymi opiniami. W Sarajewie otrzymał owacje na stojąco. Serbska widownia jednak nie wykazała zainteresowania nim.
- Otrzymuję wiele listów. Ludzie chcą zabrać głos. Nie chcą, by ktoś mówił im, jak mają odbierać film, co mają czuć w stosunku do siebie, do historii. Uważam, że to coś niezwykłego - komentuje gwiazda.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Angelina Jolie: Nauczę się francuskiego i gotowania*

* Hotelowe igraszki Brada i Angeliny*

* Angelina Jolie: Mam szczęście, że nie umarłam młodo*

Brad Pitt: Angelina nadal jest złą dziewczyną

Trudne tematy dla mamy i taty

d20b3qm

Podziel się opinią

Share
d20b3qm
d20b3qm