Trwa ładowanie...
d25yi4e

Ania mieszka we Wrocławiu i zarabia 3500 zł. Zastanawia się, czy nie zmienić pracy

Ania mieszka we Wrocławiu. Ma wyższe wykształcenie, zna dwa języki i posiada pięć lat doświadczenia zawodowego. Zaczęła zastanawiać się, czy jej zarobki w korporacji są wystarczające.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ania pracuje w korporacji. Ma 5 lat doświadczenia
Ania pracuje w korporacji. Ma 5 lat doświadczenia (iStock.com)
d25yi4e

Wrocław. Duże miasto, w którym nie powinno być problemu z rozwijaniem swojej kariery zawodowej. Ania od pięciu lat jest aktywna na rynku pracy. Przez cztery lata pracowała w mniejszych firmach. Teraz dostała stanowisko w korporacji.

Firma zaoferowała jej 3500 zł netto, prywatną opiekę medyczną i udział w programie benefitowym. Choć wydaje się, że to sporo korzyści, Ania myśli, że powinna zarabiać więcej. Zapytała użytkowników forum WP Kafeteria, czy takie zarobki to standard.

d25yi4e

Zarobki w korporacji

Post Ani spotkał się z dużym odzewem. "Ja bym chciała tyle zarabiać. Zazdroszczę ci, ale ja nie mam studiów ani języka żadnego nie znam dobrze. Mam w planach rozpoczęcie studiów od października. Będę miała 31 lat, mam nadzieję, że to nie za późno. Nie chodzi nawet o zarobki, a poczucie własnej wartości" – wyznała anonimowa forumowiczka.

Ania wyjaśniła jej, że w małym mieście taka kwota to dużo, ale we Wrocławiu wynajem mieszkania kosztuje ponad 2 tys. zł. Ktoś inny poinformował autorkę postu, że w jej branży takie zarobki to mało i że powinna zarabiać minimum 5 lub 6 tys. zł. Wielu użytkowników zgodziło się z przedmówcą, polecając Ani, żeby zmieniła pracę.

Zobacz także: Ma dość swojej teściowej. "Powiedziała, że jestem roszczeniowa"

Zobacz także: Oskarżenia o molestowanie. Trudno uwierzyć, co mogą zrobić skłóceni partnerzy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d25yi4e

Podziel się opinią

Share
d25yi4e
d25yi4e