GwiazdyAnita Werner o pracy. Dziennikarka zawodowo związana jest nie tylko z telewizją

Anita Werner o pracy. Dziennikarka zawodowo związana jest nie tylko z telewizją

Anita Werner pracuje także jako wykładowca.
Anita Werner pracuje także jako wykładowca.
Źródło zdjęć: © ONS.pl

19.11.2020 09:53, aktual.: 02.03.2022 10:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anita Werner znana jest przede wszystkim jako prezenterka i dziennikarka telewizyjna związana ze stacją TVN. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że gwiazda zajmuje się także inną profesją. Niedawno Werner umieściła zdjęcie na Instagramie, które wszystko wyjaśnia.

Pierwsze kroki dziennikarskie Anita Werner ma już dawno za sobą, ale niemal od samego początku kariery jest związana ze stacją TVN, a na swoim koncie ma wiele ciekawych programów telewizyjnych. Jak się okazuje, to niejedyna praca, jaką zajmuje się na co dzień Anita Werner.

Podwójna praca Anity Werner

Oprócz codziennej pracy jako dziennikarka, Anita Werner łączy zdobyte doświadczenie w telewizji z nauką. Jak się okazuje, pracuje także jako wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Dziennikarstwa. W sieci pojawiło się zdjęcie uśmiechniętej Werner przygotowującej się do zajęć ze studentami.

Wrzucone przez dziennikarkę zdjęcie zostało podpisane bardzo rzeczowym opisem:

"Znowu mam super grupę fajnych, młodych, mądrych ludzi. Moi Drodzy Studenci, cieszę się, że mogę Wam przekazać to, czego ja się przez te 19 lat pracy nauczyłam — to dla mnie zaszczyt! Szkoda, że na odległość, ale takie czasy" – czytamy na Instagramie.

Anita Werner wykładowcą dziennikarstwa

To nie jedyny post, jaki zamieściła Werner na swoim profilu instagramowym. Na drugiej fotce widać grupę radosnych młodych ludzi, z którymi dziennikarka prowadzi wspomniane zajęcia. Informacja o drugiej pracy gwiazdy TVN została przyjęta bardzo pozytywnie przez internautów, którzy w miłych słowach skomplementowali Anitę Werner.

"Chyba zacznę na nowo studiować ten kierunek z taka PROFESJONALISTKĄ to szczyt marzeń"
"Aż żałuję, że jestem już po studiach"
"Dziękujemy Pani Redaktor. Czekamy już na kolejne zajęcia!"
"Pozazdrościć studentom takiego wykładowcy, pełen profesjonalizm. Miło się słucha, ogląda i czyta" - to tylko przykłady niektórych komentarzy na Instagramie.

Patrząc na tyle pochlebnych opinii, aż chciałoby się mieć zajęcia online z Anitą Werner.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (57)
Zobacz także