GwiazdyAnita Werner pokazała dawne zdjęcie. Uczciła 20-lecie istnienia stacji

Anita Werner pokazała dawne zdjęcie. Uczciła 20‑lecie istnienia stacji

Anita Werner wspomniała dawne czasy.
Anita Werner wspomniała dawne czasy.
Źródło zdjęć: © AKPA

24.03.2021 14:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anita Werner to dziennikarka i prezenterka. Przede wszystkim kojarzona jest z pracą dla stacji TVN i TVN24. Zajmuje się programami informacyjnymi, w tym głównym wydaniem "Faktów". Co jakiś czas publikuje w social mediach wspomnienia związane z pracą zawodową albo nauką w szkole średniej. Teraz przyszedł czas na coś równie wyjątkowego.

Dziennikarka Anita Werner jest dość aktywna w mediach społecznościowych, w szczególności na Instagramie. Często powraca do przeszłości, aby dzielić się z obserwatorami różnymi ważnymi wydarzeniami z jej życia. Raz na jakiś czas pokazuje się także ze swoim narzeczonym Michałem Kołodziejczykiem.

Werner wraca do dawnych czasów

Anita Werner ceniona jest za profesjonalizm i rzetelne przekazywanie informacji. Pierwsze doświadczenia dziennikarskie ma już dawno za sobą – od samego początku kariery jest związana ze stacją TVN i ma na swoim koncie mnóstwo programów telewizyjnych. Oprócz tego Werner związana jest z Wydziałem Dziennikarstwa UW, gdzie pracuje jako wykładowca i przekazuje swoją wiedzę młodszemu pokoleniu przyszłych dziennikarzy.

W tym roku wypada 20-lecie istnienia stacji TVN24. To właśnie wtedy została zaproszona do współpracy Anita Werner, która obecnie jest jedna z rozpoznawalnych twarzy tego kanału. W ramach programu "#NASZE20-LECIE" prezenterzy związani ze stacją informacyjną podzielą się swoimi doświadczeniami ze swoją pracą dla kanału.

W ramach zbliżającego się wielkimi krokami jubileuszu TVN24, Werner wrzuciła do sieci ciekawe zdjęcie, na którym pokazała siebie oraz kolegów ze stacji z początku działalności.

"Tak, na dole po lewej to jestem ja. Prawie 20 lat temu. Poznajecie? […] Tak wyglądaliśmy, kiedy zaczynaliśmy swoją dziennikarską przygodę z #tvn24 i od tamtego momentu mija w tym roku już 20 lat!" - napisała dziennikarka.

W swoim poście prezenterka wyjawiła, co zostanie pokazane w programie wspominkowym. Jak przyznała Werner, na początku swojej pracy dla TVN24 tłumaczyła widzom m.in. do czego służą SMS-y, a także czym jest kod PIN. Dziennikarka zachęciła internautów do wspólnego świętowania oraz wspominania dawnych czasów.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także