GwiazdyAnna Dereszowska razem z partnerem buduje dom

Anna Dereszowska razem z partnerem buduje dom

Anna Dereszowska
Anna Dereszowska
Źródło zdjęć: © ONS
Aneta Malinowska
23.11.2020 14:58, aktualizacja: 02.03.2022 13:36

Anna Dereszowska mało mówi o swoim prywatnym życiu. Najczęściej słyszymy o jej kolejnych rolach, mało natomiast mówi o życiu prywatnym, o partnerze i dzieciach. Dzisiaj zaskoczyła fanów, pokazując na Instagramie, swojego ukochanego. Zdradziła również, że budują dom.

Na Instagramie Anna Dereszowska napisała, że wyprowadza się pod Warszawę i wprowadza w życiu zmiany, które ją cieszą, ale również przerażają. "Mój chłopak i nasz nowy świat. Budujemy się! Daleko od miasta. Daleko od dotychczasowej rzeczywistości. Z perspektywą na kompletną zmianę naszego świata, stylu życia i pracy. Dużo o tym myśleliśmy i wciąż myślimy, ale jeśli nie zaryzykujemy, nie sprawdzimy, nigdy się nie dowiemy... Daniel śmieje się, że czujemy niepokój, jeśli przez dłużej niż pół roku nie kręci się u nas betoniarka. No wiec właśnie się rozkręciła! I tym razem pokręci się przy tej okazji nie tylko betoniarka! Trzymajcie za nas kciuki!" - napisała Dereszowska

Gratulacje i kciuki od fanów aktorki

Deszowska pokazała dwa zdjęcia z Danielem, na których przytula się do partnera. W tle widać budowę ich wspólnego domu.

Pod wpisem posypała się masa gratulacji i ciepłych słów od fanów Ani: "Czekamy na Parapetówę", "Żeby marzenie Państwa się spełniło!!!", "Kciukowanie rozpoczęte", "Budujący news! Wszystkiego", "Powodzenia Aniu".

Anna Dereszowska ma córkę z aktorem Piotrem Grabowskim: 12-letnią Lenę. Z aktualnym partnerem Danielem Duniakiem 5-letniego syna Maksa.

Dariusz Piontkowski o egzaminach. Były minister wyjaśnia nowe zasady

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (1)