GwiazdyAnna Guzik pozuje z dziećmi. Aktorka zauważyła niepokojącą zmianę

Anna Guzik pozuje z dziećmi. Aktorka zauważyła niepokojącą zmianę

Anna Guzik spędza weekend w Tatrach
Anna Guzik spędza weekend w Tatrach
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
14.06.2020 11:27

Anna Guzik spędza długi weekend w górach. Celebrytka wraz z całą rodziną wybrała się na szlak i w trakcie wycieczki spostrzegła, że jej córka nie ma tyle siły, co kiedyś ona w jej wieku.

Anna Guzik wybrała się w polskie Tatry i postanowiła razem z mężem i dziećmi wejść na Rusinową Polanę. Pogoda sprzyjała tego typu wyprawom, ale nie każdy z uczestników wycieczki był zadowolony.

Anna Guzik na wycieczce w górach

Aktorka przyznała, że jej kilkuletnie córki z trudem dały radę. "Nasze dzieci niestety chodzą dużo mniej niż my w ich wieku. Taka sytuacja, nieodczuwalna na co dzień, odczuwalna od czasu do czasu" - napisała w opisie na swoim instagramowym profilu.

Na szczęście wszystkim udało się dojść do celu. "Ale byłam dumna z moich dziewczyn, że, doszły na Rusinową Polanę i wróciły. Z małą pomocą" - dodała aktorka.

Anna Guzik pochodzi z Katowic, ale to góry są dla niej szczególnym miejscem. To właśnie tam, siedem lat temu, powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu Wojciechowi Tylce. Teraz wraz z całą rodziną chętnie odwiedzają tamte miejsca.

Źródło artykułu:WP Kobieta