GwiazdyAnna Karczmarczyk na wakacjach. Jeździ konno po wyspie

Anna Karczmarczyk na wakacjach. Jeździ konno po wyspie

Anna Karczmarczyk spędza czas w Grecji
Anna Karczmarczyk spędza czas w Grecji
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
09.08.2020 16:35

Anna Karczmarczyk postanowiła spędzić czas na urlopie w nieco inny sposób, niż przeciętni turyści. Aktorka z mężem zwiedzała Santorini, jeżdżąc konno.

Anna Karczmarczyk od lat jest obecna w show biznesie, ale w przeciwieństwie do wielu artystów, niechętnie dzieli się życiem prywatnym w mediach społecznościowych.

Anna Karczmarczyk na wakacjach

Aktorka zrobiła teraz wyjątek i pokazała, jak spędza wakacje. Razem ze swoim mężem wybrała się na grecką wyspę Santorini. Para postanowiła zwiedzić okolice, ale w dosyć nietypowy sposób. Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin wykupili wycieczkę konno i w ten sposób przemieszczali się wzdłuż malowniczych uliczek Santorini. Trzeba przyznać, że to świetny pomysł, a wspomnienia z pewnością na długo zostaną w ich pamięci.

28-letnia Karczmarczyk nie ukrywa radości z czasu, który udaje jej się spędzić tylko z mężem. Aktorka poznała ukochanego na planie programu "Taniec z Gwiazdami", którego Pascal Litwin był producentem.

Para szybko zakochała się w sobie i dwa lata temu wzięła ślub. Uroczystość była pilnie strzeżona przed fotoreporterami, a Karczmarczyk potwierdziła doniesienia dopiero po pewnym czasie na Instagramie.

Yga Kostrzewa o sytuacji LGBT w Polsce." Trudno żyć w kraju, gdzie można zostać oplutym"

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (21)