ycipk-uymtjg

Anna Lewandowska w ciąży. Monika Pyrek gratuluje rodzicom

Świat obiegła informacja, że Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się kolejnego dziecka. Tę radosną nowinę jako pierwszy ujawnił Robert Lewandowski podczas ostatniego meczu. Monika Pyrek jako jedna z pierwszych pogratulowała szczęśliwym rodzicom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska w ciąży
Anna Lewandowska w ciąży (ONS.pl)
ycipk-uymtjg

Spekulacji na temat kolejnej ciąży Anny Lewandowskiej było mnóstwo. Fani doszukiwali się nawet najmniejszych objawów lub zaokrąglonego brzuszka. Teraz para oficjalnie potwierdziła, że spodziewają się kolejnej pociechy. Wiele gwiazd złożyło szczęśliwym rodzicom gratulacje. Monika Pyrek zrobiła to jako jedna z pierwszych. Sportsmenka towarzyszyła Annie Lewandowskiej podczas meczu, na którym wszystko stało się jasne.

Anna Lewandowska w ciąży

"Tatuś już ogłosił światu super nowinę! Gratulacje kochani! Z dwójką raźniej" – napisała w opisie pod wspólnym zdjęciem z trenerką.

ycipk-uymtjg

Obserwatorzy również bardzo ucieszyli się z tej wiadomości. W komentarzach pisali swoje słowa wsparcia i życzenia. "Cudowna wiadomość. Pewnie, że z dwójką raźniej", "Wielkie gratulacje! Nawet nie wiecie, jak się cieszę", "Gratulację dla rodziców!", "Rewelacyjna nowina. Gratulacje", "Dużo miłości i zdrowia" – pisali internauci.

Wśród tych ciepłych komentarzy znalazło się również symboliczne serduszko od Anny Lewandowskiej.

ycipk-uymtjg

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak powstają kosmetyki?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-uymtjg

ycipk-uymtjg
ycipk-uymtjg