Blisko ludziAnna Maria Sieklucka błyszczała w najnowszej sesji. Gwiazda wystąpi w show Polsatu

Anna Maria Sieklucka błyszczała w najnowszej sesji. Gwiazda wystąpi w show Polsatu

Anna Maria Sieklucka
Anna Maria Sieklucka
Źródło zdjęć: © East News
07.02.2021 10:57

Anna Maria Sieklucka zyskała ogromną popularność po tym, jak zagrała w filmie "365 dni". Choć film nie miał pochlebnych recenzji, nie zaszkodziło to młodej aktorce. Teraz zdecydowała się na kolejny krok w karierze i udział w show telewizji Polsat. Na zdjęciach do ramówki programu wypadła znakomicie.

Anna Maria Sieklucka wcieliła się w rolę Laury Biel w filmie "365 dni". Recenzje produkcji były fatalne, ale początkująca aktorka stała się rozpoznawalna. Konto w mediach społecznościowych 28-latki śledzi już prawie 3 mln osób. A warto wspomnieć, że do tej pory w swoim artystycznym dorobku Anna Maria Sieklucka ma dopiero jedną rolę filmową i jeden epizod w serialu "Na dobre i na złe".

Teraz jednak nadszedł kolejny etap kariery. Artystka podjęła wyzwanie i weźmie udział w show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na nagraniach do ramówki Polsatu wyglądała fenomenalnie. Zdjęciami z planu podzieliła się z fanami na swoim profilu na Instagramie. Aktorka włożyła piękną, dopasowaną kreację w oliwkowym kolorze. Sukienka jest z rozcięciami i połyskuje na dekolcie. Anna Maria Sieklucka upięła do tej stylizacji włosy ozdobną opaską. Warto wspomnieć, że śliczna sukienka, którą włożyła to projekt Sylwii Romaniuk.

Anna Maria Sieklucka – popularność

Choć udział w filmie wyprodukowanym przez Blankę Lipińską przyniósł młodej aktorce popularność, ta zdecydowanie stroniła od mediów. Nie udzielała wielu wywiadów, nie zabiegała o uwagę. Jak się okazuje, to celowe działanie. Wspominała o tym jesienią w rozmowie z magazynem "Party".

"Świadomie wybrałam drogę daleką od medialnego szumu i plotek, bo kreowanie swojego wizerunku za pomocą fake newsów nie jest mi do niczego potrzebne. Nie pasuję do tego światka, bo nie daję sobie w kaszę dmuchać. Jako kobieta i aktorka wyraźnie stawiam granice. Wolę opowiadać o swojej pracy niż o życiu prywatnym. Może dlatego po premierze nie dostałam zbyt wielu zaproszeń na wywiady czy kolejne sesje do magazynów. Albo wśród dziennikarzy mam złą sławę" - mówiła jesienią aktorka.