GwiazdyAnna Mucha wreszcie pokazała nowego partnera

Anna Mucha wreszcie pokazała nowego partnera

Anna Mucha
Anna Mucha
Źródło zdjęć: © AKPA
26.03.2021 19:40

Anna Mucha od kilku miesięcy spotyka się z Jakubem Wonsem. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie, co ukochany dla niej zrobił. Zobaczcie...

Anna Mucha i Jakub Wons długo ukrywali łączące ich uczucie. Jednak jak pokazuje najnowsza relacja na InstaStories na profilu Muchy, artyści tworzą zgraną parę tak w życiu prywatnym, jak i w sprawach zawodowych.

Mucha i Wons są w relacji już od jakiegoś czasu. Oboje są po rozstaniach i mają za sobą związki, w których pojawiły się dzieci. Mucha ma córkę Stefanię i syna Teodora ze związku z Marcelem Sorą, a Jakub Wons ma córkę z relacji z Hanną Konarowską.

Wreszcie pokazała partnera

Ostatnio na Instagramie Anny pojawiło się wideo, które jest potwierdzeniem ich wielkiej miłości. Partner umył Annie samochód. A rozbawiona aktorka w relacji powiedziała, że tylko ktoś, kto kocha, może wpaść na pomysł, aby wykonać taki gest.

- Kiedy mężczyzna kocha, podobno? Kiedy umyje auto! – stwierdza w InstaStories Ania.

A co najważniejsze na nagraniu Mucha po raz pierwszy pokazała oficjalnie swojego partnera. Ten gest potwierdza tylko, że to co ich łączy jest wyjątkowo ważne dla aktorki.

Anna Mucha pokazała nowego partnera
Anna Mucha pokazała nowego partnera© Instagram

Razem nie tylko w życiu prywatnym

Oprócz życia osobistego łączą ich również sprawy zawodowe. Anna Mucha i Jakub Wons stworzyli wspólnie spektakl pt.: "Przygoda z ogrodnikiem".

- Jej Wysokość Producenckość i Pan Reżyser to może i mieszanka wybuchowa, ale podobnie jak reszta zespołu są profesjonalistami i potrafią oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. Nie wnikam, kto z kim śpi i kompletnie mnie to nie interesuje, byleby się zajął swoją robotą i wiedział, jakie są perspektywy, możliwości i ograniczenia — mówiła aktorka w rozmowie z "Party".

Oboje w spektakl zainwestowali czas i spore pieniądze. Premiera miała odbyć się pod koniec października, jednak ze względu na pandemię musiała zostać przełożona aż na marzec.

Jak wyglądają kontakty Anny z ojcem jej dzieci?

Całkiem niedawno media pisały o relacji Anny Muchy z jej byłym partnerem Marcelem Sorą. Okazuje się, że nowe związki byłych partnerów nie przeszkadzają im żyć w przyjaźni. Muszą się ze sobą widywać, chociażby ze względu na dwójkę swoich dzieci, nad którymi dzielą się opieką. Jednak ponieważ Mucha i Sora rozstali się z klasą, to ich spotkania przebiegają podobno w niezwykle pokojowej atmosferze.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta