Trwa ładowanie...
d1ht0z0

Anna Mucha zaatakowana przez fana. Poszło o jej zdjęcie na Instagramie

Anna Mucha należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Nie raz mieliśmy okazje oglądać na Instagramie jej kolejne stylizacje i czytać złote myśli. Tym razem to, co wstawia, nie spodobało się jednej z jej fanek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Mucha odpowiedziała swojej fance
Mucha odpowiedziała swojej fance (ONS.pl, Fot: Przemysław Błaszczyk)
d1ht0z0

Mucha wstawiła zdjęcie w obcisłej czerwonej sukience, która bardzo podkreśliła jej kształty. Nie spodobało się to jednej z jej obserwatorów, do której później dołączyli inni. Kobietę oburzyło to, że Anna na większości zdjęć pokazuje biust.

"Oczekiwałabym troszkę więcej od ciebie" - pisze użytkowniczka. "Dlaczego na każdym zdjęciu te wystające cycki? Rozumiem, jesteś piękna, masz cudowne ciało. Ale nie tylko sami mężczyźni lub dorosłe kobiety patrzą na ciebie jako na przykład. Na Instagramie, jak już sama powinnaś to wiedzieć ze swoich analityk, jest najwięcej dzieci... i młodzieży. Nie wydaje mi się, że dajesz dobry przykład kurde no. Kwintesencja kobiecości to nie tylko cyc ... eh".

"Przykre to, co się dzieje z kobietami w dzisiejszych czasach" - dodaje kobieta. I podsumowuje: "Myślą, że żeby pokazać kobiecość to trzeba się zawsze rozbierać. Eh. Piękna, ale pokaż troszkę taktyki. Po co ten wystający stanik co drugie zdjęcie".

d1ht0z0

Część internautów poparła kobietę, część posłużyła się hejtem i uznała, że pewnie sama jej zazdrości kształtów, pomimo zapewnień kobiety, że to nie o to chodzi. Sama Anna Mucha odpowiedziała jej: "Oczekuj więcej od siebie, ode mnie niczego się nie spodziewaj. Unikniesz rozczarowań... Świat jest piękny. Jeśli takim chcemy go widzieć".

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1ht0z0

Podziel się opinią

Share
d1ht0z0
d1ht0z0