GwiazdyAnna Nowak-Ibisz pokazała, co ma w torebce. Nietypowy zestaw

Anna Nowak-Ibisz pokazała, co ma w torebce. Nietypowy zestaw

Anna Nowak-Ibisz wyjechała na Mazury
Anna Nowak-Ibisz wyjechała na Mazury
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
06.07.2020 17:55, aktualizacja: 01.03.2022 13:30

Anna Nowak-Ibisz wyjechała na wakacje. Popularna "Pani Gadżet" pokazała, co spakowała do swojej torebki. Niektóre z was z pewnością będą zaskoczone.

Anna Nowak-Ibisz postanowiła odpocząć i zregenerować siły na Mazurach. Prezenterka korzysta z urlopu, ale jednocześnie pozostaje w kontakcie ze swoimi obserwatorami i chętnie dzieli się relacjami z wyjazdu.

W najnowszym poście postanowiła poruszyć temat, który jest odwiecznym dylematem wielu kobiet, czyli: co spakować do wakacyjnej torebki? Anna Nowak-Ibisz zakłada, że sporo osób postawi na krem z filtrem, kolorowe czasopisma, ręcznik, wodę.

Tymczasem ona zapakowała zupełnie inne przedmioty. "Śrubokręt dziewczyny trzeba mieć, lampkę od roweru, bo na rower i do torebki idealna, zestaw kluczy rowerowych, bateria płaska 2032 i nóż do ostryg, który nie jest mi potrzebny do ostryg, ale do wszystkich innych prac, jak podważanie, dokręcanie, zdrapywanie, żeby ochronić pomalowane paznokcie, to już tak" - przyznała.

Fanki nie kryją zaskoczenia, ale jednocześnie przyznają, że podziwiają dziennikarkę za jej praktyczne podejście do życia. "Gotowa na wszystko", "Aniu, niezły masz warsztacik przy sobie. U mnie w wakacyjnej torbie nad morzem tylko ręcznik, woda dla psa i cudny humor" - czytamy w komentarzach.

Źródło artykułu:WP Kobieta