Trwa ładowanie...

Anna Nowak-Ibisz przekonała 6-latka, aby przestał spać z mamą. Justyna i Grzegorz odzyskali sypialnię

Justyna i Grzegorz są małżeństwem, które wychowuje dwóch synów. Młodszy z nich, 6-letni Gabryś, do niedawna spał z mamą w małżeńskiej sypialni. Dzięki prowadzącej program "Patent na dom" Annie Nowak-Ibisz, chłopiec zrozumiał, że rodzice potrzebują czasu dla siebie.

Share
Anna Nowak-Ibisz
Anna Nowak-IbiszŹródło: ONS.pl
d38wpro

Justyna i Grzegorz wzięli udział w programie TVN Style: "Patent na dom". Obydwoje wychowują dwóch synów: 6-letniego Gabriela, który jest dzieckiem adoptowanym oraz Roberta, który jest u nich w rodzinie zastępczej. Małżeństwo, które zazwyczaj nie ma czasu dla siebie, postanowiło odświeżyć swoją sypialnię, stąd pomysł udziału w programie. Zmiany, jak się okazało, nie dotyczyły tylko aranżacji wnętrza ciasnego pomieszczenia.

Dziecko śpi z mamą w sypialni. Tata na kanapie

Gdy pojawiają się dzieci, często zajmują miejsce jednego z rodziców w sypialni małżeńskiej. Tak jest łatwiej dla opiekunów, którzy chcą być na każde zawołanie dziecka. Problem pojawia się w momencie, gdy coraz większy potomek wciąż chce spać np. z mamą lub tatą. Sytuacja ta oznacza brak bliskości między małżeństwem w i tak zabieganym życiu.

d38wpro

Podobnie było u Justyny i Grzegorza. Z pomocą rodzinie przyszła Anna Nowak-Ibisz. Zachęciła 6-letniego Gabriela, by wrócił do swojego pokoju, zamiast spać z mamą w małżeńskiej sypialni. Prezenterka przekonała chłopca, że rodzice potrzebują przytulać się do siebie w nocy. W najnowszym odcinku programu można się przekonać, jak udało się jej to zrobić.

"Największym problemem sypialni Justyny i Grzegorza jest to, że... Grzegorz w niej nie śpi! Małżeńskie łoże zajmują bowiem żona i 6-letni syn! Jak Anna Nowak-Ibisz przekona chłopca do tego, że rodzice potrzebują poprzytulać się do siebie w nocy? Przekonacie się dziś o 22:25, oglądając 4. odcinek "Patentu na dom"!" – napisano na głównym profilu programu na Facebooku.

Barbara Kurdej-Szatan o tym jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami w sieci

d38wpro

Podziel się opinią

Share
d38wpro
d38wpro