Blisko ludziAnna Nowak-Ibisz skończyła 54 lata. Z okazji urodzin dostała nietypowy prezent

Anna Nowak-Ibisz skończyła 54 lata. Z okazji urodzin dostała nietypowy prezent

Anna Nowak-Ibisz skończyła 54 lata
Anna Nowak-Ibisz skończyła 54 lata
Źródło zdjęć: © ONS
10.10.2020 14:54

Anna Nowak-Ibisz 10 października skończyła 54 lata. Prezenterka telewizyjna pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem nietypowego prezentu, który otrzymała na urodziny.

Anna Nowak-Ibisz jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Dzieli się z obserwatorami zarówno swoim życiem prywatnym, jak i zawodowym. Jej profil obserwuje aż 142 tys. osób. 10 października prezenterka telewizyjna opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie prezentu urodzinowego. Od artystki Iriny Vilim otrzymała obraz. To wyjątkowe dzieło, bo przedstawia samą jubilatkę.

Anna Nowak-Ibisz pochwaliła się prezentem urodzinowym

Nowak-Ibisz zdradziła, że prezent był niespodzianką. Czekał na nią w zaprzyjaźnionej galerii, gdzie Irina Vilim wystawia swoje prace inspirowane kobiecością oraz kobiecą naturą.

"Dodam tylko, że spodnie i klapki są efektem rozmów. Nie chciałam szpilek ani halek lekko opadających z ramion. Jestem konkretem pani Irino, mówiłam, ja nie pytam, nie zapraszam w geście niepewności, ja patrzę prosto w oczy i działam, zanim ktoś pomyśli, że tak w ogóle można. Biegam w klapkach, noszę spodnie i koszulki, jestem szybka i samodzielna, wie pani, bardziej męska w działaniu, niż niejeden facet. Oto i mam siebie na urodziny" – napisała.

Następnie Anna Nowak-Ibisz zacytowała Katarzynę Nosowską, która powiedziała, że po 50. jest się już zawsze, w każde kolejne urodziny. Ona jednak kończy dziś 54 lata i jest pełna wdzięczności.

"Za to, co mam, za zdrowie, za życie, za nieustający nad nim zachwyt! Za radość każdego dnia, za to, że mi się chce i wstaję, czując się w sobie mocno i dobrze osadzona, pewna swojej wartości. Nikt nie powie mi: jesteś taka czy inna, bo to ja i tylko ja wiem, jaka jestem naprawdę. Przywilej wieku i wewnętrznej siły, która od zawsze chwytała byka za rogi, a pająka delikatnie w pudełko i pomagała mu wyjść na ogród" – wyliczała.

Na koniec prezenterka telewizyjna romantycznie zakończyła swoją wypowiedź, stwierdzając, że kobiety są silne i wrażliwe jednocześnie, co nie oznacza, że można im napluć w serce, bo potrafią kochać bez granic. Zapytała też fanów, jak im się podoba jej namalowana wersja. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że jest zmysłowa.

Źródło artykułu:WP Kobieta