Trwa ładowanie...

Anna Oberc krytykuje nowe obostrzenia. Zwraca się bezpośrednio do Trzaskowskiego

Anna Oberc, aktorka znana m.in. z seriali "M jak Miłość" i "Sinegielka" wzburzona nowymi obostrzeniami, zwróciła się bezpośrednio do prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Wystąpiła w imieniu wszystkich artystów.

Share
Anna Oberc krytykuje nowe obostrzenia
Anna Oberc krytykuje nowe obostrzeniaŹródło: ONS
d2akd82

Informację rządu o tym, że od 10 października cała Polska zostanie objęta żółtą strefą, skomentował na Facebooku prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Niedawny kontrkandydat Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich, opisał, jak wyglądają przygotowania stolicy do wzrostu zakażeń, a także zaapelował o przestrzeganie nowych zasad bezpieczeństwa. Na słowa Trzaskowskiego ostro zareagowała aktorka, Anna Oberc, która odniosła się do nie najlepszej sytuacji artystów w dobie koronawirusa.

Aktorka Anna Oberc komentuje post Rafała Trzaskowskiego. Występuje w imieniu artystów

Wpis Rafała Trzaskowskiego wywołał lawinę komentarzy. Głosy internautów były podzielone - jedni dziękowali prezydentowi stolicy za działania na rzecz walki z pandemią, inni wręcz przeciwnie - krytykowali kary za nienoszenie maseczek w przestrzeni publicznej oraz ich zdaniem - przesadzoną ilość obostrzeń.

d2akd82

Do tych drugich przyłączyła się aktorka serialowa i teatralna, Anna Oberc, która postanowiła wypowiedzieć się w imieniu przedstawicieli świata kultury.

"Czekamy na rekompensaty za straty! Co z artystami? Aktorami? Z czego będziemy żyć Panie Prezydencie?" - zagrzmiała pod postem Trzaskowskiego aktorka. "W innych krajach Unii Europejskiej ludzie mają godne rekompensaty, a wy nas macie w du***. Może by Pan pomyślał? O nas! Aktorach! Artystach!"– zwróciła się do prezydenta Warszawy wyraźnie zdenerwowana Oberc.

Aktorka dodała również, że aktorzy nie mogą "pracować w teatrach, ale Lidle i Biedronki bez testów i full obłożenia". Na koniec Anna Oberc ironicznie odniosła się do sympatii, którą wśród dużej części warszawiaków cieszy się Trzaskowski. "Skoro taki Pan fajny" - stwierdziła. Pod krytyczną opinią gwiazdy seriali, internauci pozostawili swoje komentarze. Część z nich zwróciła uwagę, że Oberc swoje uwagi powinna kierować do władz kraju, a nie miasta, w którym aktualnie przebywa.

Badania wskazują, że Polki są coraz bardziej niezależne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2akd82

Podziel się opinią

Share
d2akd82
d2akd82