Blisko ludziAnna Wendzikowska pozuje z córkami. "Przecież tam zanieczyszczenia pływają"

Anna Wendzikowska pozuje z córkami. "Przecież tam zanieczyszczenia pływają"

Anna Wendzikowska popłynęła rejsem po Wiśle
Anna Wendzikowska popłynęła rejsem po Wiśle
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska

17.09.2020 10:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Wendzikowska opublikowała w mediach społecznościowych romantyczną fotografię. Razem z dziećmi wybrała się na rejs po Wiśle. Fani zwrócili jej uwagę na istotną kwestię.

Anna Wendzikowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie dwie fotografie. Na pierwszej widzimy prezenterkę telewizyjną, która pozuje oparta o motorówkę. Ma na sobie szary sweterek oraz spódnicę mini. Zdjęcie zrobione zostało podczas zachodu Słońca, dzięki czemu doszukamy się w nim nuty romantyzmu.

Internauci natomiast od razu zwrócili uwagę, że stoi bosymi stopami na piasku, oraz że rzeka nie należy do najczystszych. "Nie wiem, czy w obecnej sytuacji chciałabym pływać Wisłą", "Przecież tam zanieczyszczenia pływają" - czytamy.

Anna Wendzikowska pozuje z córkami

Z kolei na drugiej fotografii prezenterka siedzi w łódce z dziećmi. Po raz kolejny możemy przyjrzeć się jej córkom. Już na pierwszy rzut oka widać podobieństwo. Dziewczynki ubrane w kapoki ochoczo płyną razem z mamą po Wiśle. Przy okazji Wendzikowska zdradziła, że koszt wynajmu motorówki to 100 zł. Pomysł na popołudnie podsunął jej redakcyjny kolega. "Dzięki Filip Chajzer za pomysł, jak można przyjemnie spędzić dzień w Warszawie" - napisała prezenterka.

Wendzikowska dość rzadko spędza czas w Warszawie. Gdy tylko nie pracuje, stara się podróżować z dziećmi. I tak ostatnio jeździła konno w Puszczy Kampinowskiej, a tydzień temu była w Dublinie, skąd na bieżąco publikowała posty. Świętowała tam m.in. swoje urodziny w towarzystwie przyjaciółki. Prezenterka telewizyjna nawet w dobie pandemii nie rezygnuje z wycieczek.

Zresztą jej obserwatorzy za każdym razem jej dziękują, że pokazuje miejsca, w których przebywa. Dla wielu stanowi inspirację. Uważają również, że to świetny sposób, by zaszczepiać w dzieciach ciekawość świata. "Bardzo mi się podoba, że tyle ciekawych miejsc pokazuje pani swoim dziewczynom. Podróże, przygoda to jest kapitał, z którego czerpie się przez całe życie. Rzeczy, których nikt im już nigdy nie odbierze. Naprawdę super!" - napisała jedna z ich internautek.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także